VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FC JUVENTUS ŽILINA

Žilina · Činnosti športových klubov

163 509 €tržby 2025 ▼ 10 %+5 996 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

163 509 €tržby 2025 ▼ 10 %
+5 996 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 64 856 €, výsledok hospodárenia -3 193 €
  2. 23 : tržby 104 400 €, výsledok hospodárenia -4 278 €
  3. 24 : tržby 181 943 €, výsledok hospodárenia -13 910 €
  4. 25 : tržby 163 509 €, výsledok hospodárenia 5 996 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FC JUVENTUS ŽILINA (IČO 42219175) mala v roku 2025 tržby 163 509 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FC JUVENTUS ŽILINA

FC JUVENTUS ŽILINA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Štatutár FC JUVENTUS ŽILINA

Podľa Registra právnických osôb koná za FC JUVENTUS ŽILINA 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok FC JUVENTUS ŽILINA

Za rok 2025 má FC JUVENTUS ŽILINA v závierke tržby 163 509 €, o 10,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 996 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 181 943 €.

Tržby 2025164 tis. €▼ −10,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 996 €zisk
Majetok (aktíva) 202538 tis. €
Vlastné imanie 2025−22 tis. €
Záväzky 202560 tis. €156,9 % majetku
Zisková marža 2025+3,7 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 4 roky−15 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát FC JUVENTUS ŽILINA

Súvaha FC JUVENTUS ŽILINA

Všetky čísla zo závierok FC JUVENTUS ŽILINA (4 roky)
Čísla zo závierok FC JUVENTUS ŽILINA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025163 509 €5 996 €37 972 €−21 617 €59 589 €—+3,7 %
2024181 943 €−13 910 €42 858 €−46 494 €89 352 €—−7,6 %
2023104 400 €−4 278 €37 948 €34 073 €3 875 €—−4,1 %
202264 856 €−3 193 €51 824 €51 824 €0 €—−4,9 %

Riziko: zaplatí FC JUVENTUS ŽILINA?

FC JUVENTUS ŽILINA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom FC JUVENTUS ŽILINA v objeme 7 715 € z rokov 2020 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Žilina: 6 180 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv7 715 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202031. 5. 2020

História firmy FC JUVENTUS ŽILINA

Dátum vzniku FC JUVENTUS ŽILINA je 16. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-38694
  2. Nový štatutár: Daniel KováčikIný štatutárny orgán
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 16. 12. 2011.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 64 856 € · majetok 51 824 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 163 509 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FC JUVENTUS ŽILINA

  • kluby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

FC JUVENTUS ŽILINA v odvetví šport, zábava a rekreácia

FC JUVENTUS ŽILINA je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), FC JUVENTUS ŽILINA má 163 509 €, čo je 8,3-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 933 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FC JUVENTUS ŽILINA 19. z 169.

V odvetví v okrese Žilina933aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 494Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FC JUVENTUS ŽILINA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Žilina ›

Sídlo FC JUVENTUS ŽILINA: Žilina

FC JUVENTUS ŽILINA sídli na adrese Tajovského 17, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 470aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví933okres Žilina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

FC JUVENTUS ŽILINA: IČO, sídlo a základné údaje

FC JUVENTUS ŽILINA (IČO 42219175) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 16. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Daniel Kováčik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 163 509 € a výsledok hospodárenia +5 996 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti športových klubov (SK NACE 9312)
Vznik16. 12. 2011
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) FC JUVENTUS ŽILINA patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 163 509 €, typická firma odvetvia 19 760 €, čo je 8,3-násobok mediánu (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy FC JUVENTUS ŽILINA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FC JUVENTUS ŽILINA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FC JUVENTUS ŽILINA

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy975zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Žilina

MŠK Žilina, a.s.Akadémia MŠK ŽilinaAQUA. PRO, spol. s r.o.Tenisový klub ŽilinaMOZOLANI TRAININGS SPORT AGENCY

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk