ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spoločenstvo vlastníkov domu 105

Malá Čierna · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Spoločenstvo vlastníkov domu 105: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu24 rokov
zmluvy so štátom0

Spoločenstvo vlastníkov domu 105 (IČO 42216222), sídlo Malá Čierna, je v registri zapísaná od 7. 1. 2002 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Spoločenstvo vlastníkov domu 105: IČO, sídlo a základné údaje

Spoločenstvo vlastníkov domu 105 (IČO 42216222) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Malá Čierna, okres Žilina. Dátum vzniku je 7. 1. 2002, na trhu je 24 rokov. Štatutárom je Jozef Krajči.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Štatutár Spoločenstvo vlastníkov domu 105

Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo vlastníkov domu 105 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Tendre pre Spoločenstvo vlastníkov domu 105NÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 246,2 mil. €Budúci mesiac 1,93 mld. €Najbližší polrok 2,17 mld. €Najbližší rok 2,17 mld. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Financie a závierky Spoločenstvo vlastníkov domu 105

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Spoločenstvo vlastníkov domu 105?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Spoločenstvo vlastníkov domu 105 z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Granty a dotácie pre Spoločenstvo vlastníkov domu 105NÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 378,3 mil. €Budúci mesiac 151,6 mil. €Najbližší polrok 586,9 mil. €Najbližší rok 2,02 mld. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

Peniaze od štátu: Spoločenstvo vlastníkov domu 105

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Spoločenstvo vlastníkov domu 105

Dátum vzniku Spoločenstvo vlastníkov domu 105 je 7. 1. 2002, teda pred 24 rokmi. Skoršie obchodné mená: Malá Čierna, Spoločenstvo vlastníkov domu č. s. 105. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · ZA-06/2001
  2. Zmena obchodného menaPredtým Malá Čierna, odvtedy Spoločenstvo vlastníkov domu č. s. 105.
  3. Zmena obchodného menaPredtým Spoločenstvo vlastníkov domu č. s. 105, odvtedy Spoločenstvo vlastníkov domu 105.
  4. Nový štatutár: Jozef KrajčiPredseda

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Končiace zmluvy v odbore firmy Spoločenstvo vlastníkov domu 105NÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 194 876 €Budúci mesiac 468 597 €Najbližší polrok 23,2 mil. €Najbližší rok 31,8 mil. €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Spoločenstvo vlastníkov domu 105 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Spoločenstvo vlastníkov domu 105 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 156 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žilina1 156aktívnych subjektov

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Žilina ›

Sídlo Spoločenstvo vlastníkov domu 105: Malá Čierna

Spoločenstvo vlastníkov domu 105 sídli na adrese Malá Čierna 105, 015 01 Malá Čierna, okres Žilina. V obci Malá Čierna je 43 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 569.

Subjektov v obci Malá Čierna43aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 569aktívnych
V tom istom odvetví1 156okres Žilina

Malá Čierna: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Diery na trhu v okrese firmy Spoločenstvo vlastníkov domu 105NÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Údaje z registra
Obchodné menoSpoločenstvo vlastníkov domu 105
SídloMalá Čierna 105, 015 01 Malá Čierna
Zapísaná vRegister spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov, Okresný úrad Žilina, ZA-06/2001Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Vznik7. 1. 2002
Skoršie názvyMalá Čierna
Spoločenstvo vlastníkov domu č. s. 105
ObecMalá Čierna
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Spoločenstvo vlastníkov domu 105NÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 712,8 mil. €Tento mesiac 57,0 mil. €Posledný polrok 1,55 mld. €Posledný rok 4,20 mld. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť víťazov

Sieť prepojení firmy Spoločenstvo vlastníkov domu 105NÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Stráženie a Excel: Spoločenstvo vlastníkov domu 105NÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženie a Excel

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk