VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Gbeľany · Činnosti cirkevných organizácií

38 967 €tržby 2025 ▼ 16 %+14 237 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

38 967 €tržby 2025 ▼ 16 %
+14 237 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 39 €, výsledok hospodárenia 39 €
  2. 22 : tržby 35 172 €, výsledok hospodárenia 15 083 €
  3. 23 : tržby 41 645 €, výsledok hospodárenia 2 961 €
  4. 24 : tržby 46 445 €, výsledok hospodárenia 21 249 €
  5. 25 : tržby 38 967 €, výsledok hospodárenia 14 237 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany (IČO 42213355) mala v roku 2025 tržby 38 967 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany v závierke tržby 38 967 €, o 16,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 237 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 46 445 €.

Tržby 202539 tis. €▼ −16,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025135 tis. €
Vlastné imanie 2025135 tis. €
Zisková marža 2025+36,5 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov54 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Súvaha Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany (5 rokov)
Čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202538 967 €14 237 €135 335 €135 335 €——+36,5 %
202446 445 €21 249 €105 717 €105 717 €——+45,8 %
202341 645 €2 961 €84 431 €84 431 €——+7,1 %
202235 172 €15 083 €81 432 €81 432 €——+42,9 %
202139 €39 €66 510 €66 510 €——+100,0 %

Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany?

Peniaze od štátu: Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany je 1. 7. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-0513
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 39 € · majetok 66 510 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 38 967 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

  • Činnosti cirkevných organizácií

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany v odvetví členské organizácie

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany má 38 967 €, čo je 3,9-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 727 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany 69. z 309.

V odvetví v okrese Žilina1 727aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany: Gbeľany

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany sídli na adrese Hlavná 23, 013 02 Gbeľany, okres Žilina. V obci Gbeľany je 251 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.

Subjektov v obci Gbeľany251aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví1 727okres Žilina

Gbeľany: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany: IČO, sídlo a základné údaje

Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany (IČO 42213355) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Gbeľany, okres Žilina. Dátum vzniku je 1. 7. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Pavol Kalabus. Za rok 2025 sú v závierke tržby 38 967 € a výsledok hospodárenia +14 237 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaCirkevná organizácia
OdvetvieČinnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491)
Vznik1. 7. 2010
ObecGbeľany
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 38 967 €, typická firma odvetvia 9 946 €, čo je 3,9-násobok mediánu (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Gbeľany

  • Tendre70súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 219 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy473zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Gbeľany

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Gbeľany

Hyundai Steel Slovakia s.r.o.Constellium Automotive Žilina, s.r.o.KB Components DKI s.r.o.Kaštieľ Gbeľany, s.r.o.Bergas Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Gbeľany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Žilina

Židovská náboženská obec ŽilinaRímskokatolícka cirkev, Farnosť VišňovéRímskokatolícka cirkev, Farnosť KonskáDiecézny misijný seminár Redemptoris MaterRímskokatolícka cirkev, Farnosť Terchová

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk