VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spoločenstvo Osem

Jasová · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 21. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk

Spoločenstvo Osem: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu14 rokov
zmluvy so štátom0

Spoločenstvo Osem (IČO 42210593), sídlo Jasová, je v registri zapísaná od 1. 8. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár Spoločenstvo Osem

Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo Osem 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Financie a závierky Spoločenstvo Osem

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Spoločenstvo Osem?

Peniaze od štátu: Spoločenstvo Osem

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Spoločenstvo Osem

Dátum vzniku Spoločenstvo Osem je 1. 8. 2012, teda pred 14 rokmi. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. · OVVS/SVB - 5/2012
  2. Nový štatutár: Stanislav KrasňanPredseda

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Spoločenstvo Osem v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Spoločenstvo Osem je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 497 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Zámky497aktívnych subjektov

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Spoločenstvo Osem: Jasová

Spoločenstvo Osem sídli na adrese Jasová 75, 941 34 Jasová, okres Nové Zámky. V obci Jasová je 126 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Jasová126aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví497okres Nové Zámky
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Jasová: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Spoločenstvo Osem: IČO, sídlo a základné údaje

Spoločenstvo Osem (IČO 42210593) je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom v obci Jasová, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 1. 8. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Stanislav Krasňan.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod.
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Vznik1. 8. 2012
ObecJasová
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Spoločenstvo Osem

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Spoločenstvo Osem

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Spoločenstvo Osem

  • Tendre126súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy436zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov532firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 311 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Jasovátypický nepokrytý dopyt 50 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Jasová

MilkContract, odbytové družstvoAGRONATUR, s.r.o.AgroContract mliečna farma, a.s.Vinohrady Jasová, s.r.o.ZDRAVOTRANZ - NDS, s.r.o.Všetky firmy v obci Jasová ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Nové Zámky

Aquario Nové Zámky s.r.o.Pulane s.r.o.Novozámocké bytové družstvo, družstvoKÉSZ-DOM s.r.o.RAJA CORP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk