Mestské služby mesta
Tornaľa · Ostatné čistiace činnosti
212 464 €tržby 2013+15 019 €zisk 2013aktívna 15 rokov25 až 49 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 212 464 €, výsledok hospodárenia 15 019 €
Mestské služby mesta (IČO 42193591), sídlo Tornaľa, je v registri zapísaná od 1. 3. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Mestské služby mesta
Mestské služby mesta má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 25 až 49 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Mestské služby mesta
Podľa Registra právnických osôb koná za Mestské služby mesta 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník Mestské služby mesta
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Mestské služby mesta
Závierky máme za 1 rok (2013 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Všetky čísla zo závierok Mestské služby mesta (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 212 464 € | 15 019 € | 660 715 € | 15 250 € | 645 464 € | — | +7,1 % |
Riziko: zaplatí Mestské služby mesta?
Mestské služby mesta a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 163 zmlúv s dodávateľom Mestské služby mesta v objeme 883 006 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca: 805 758 € v 24 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2017, 227 994 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 4 944 € |
| 2025 | 44 | 25 444 € |
| 2024 | 45 | 45 485 € |
| 2023 | 23 | 15 379 € |
| 2022 | 2 | 25 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 1 | 1 036 € |
| 2019 | 3 | 135 952 € |
| 2018 | 2 | 85 893 € |
| 2017 | 5 | 227 994 € |
| 2016 | 3 | 159 552 € |
| 2015 | 5 | 126 477 € |
| 2014 | 3 | 54 126 € |
| 2013 | 2 | 699 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Mestské služby mesta
Dátum vzniku Mestské služby mesta je 1. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPríspevková organizácia · 313-1538-20
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023204227
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Správa katastra Košice, hodnota zmluvy 699 €. Firma vznikla 1. 3. 2011.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 212 464 € · majetok 660 715 €
- Nový štatutár: István HunyákRiaditeľ
- Najväčšia verejná zmluva: 139 963 €Objednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca. Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest u verejných zamestnávateľov vo vymedzených oblastiach zamestnávania pre UoZ v rá
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mestské služby mesta
- Ostatné čistiace činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Mestské služby mesta v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Mestské služby mesta je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť ostatné čistiace činnosti. V okrese Revúca je v tomto odvetví 47 aktívnych subjektov.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Green Stream s.r.o.Komárno · tržby 482 465 € (2015)
- AB Služby s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 482 421 € (2025)
- JAMA Slovakia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 480 033 € (2015)
- EKOREM s.r.o.Lipany · tržby 479 908 € (2025)
- NBM Stahlhochbau s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 477 792 € (2025)
- BOROŠ COMPANY s. r. o.Liptovský Hrádok · tržby 477 077 € (2025)
- LOT s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 476 585 € (2025)
- Renseri Group s. r. o.Bernolákovo · tržby 475 422 € (2025)
- MZ - DIELY, s.r.o.Svidník · tržby 475 032 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mestské služby mesta, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mestské služby mesta: Tornaľa
Mestské služby mesta sídli na adrese Mierová 14, 982 01 Tornaľa, okres Revúca. V obci Tornaľa je 680 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 516. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Tornaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Revúca ›Adresár firiem v okrese Revúca ›
Mestské služby mesta: IČO, sídlo a základné údaje
Mestské služby mesta (IČO 42193591) je príspevková organizácia so sídlom v obci Tornaľa, okres Revúca. Dátum vzniku je 1. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je István Hunyák. Počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Príspevková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné čistiace činnosti (SK NACE 8123) |
| Vznik | 1. 3. 2011 |
| Obec | Tornaľa |
| Okres | Okres Revúca |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Mestské služby mesta
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mestské služby mesta
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mestské služby mesta
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy66zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 126 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Tornaľatypický nepokrytý dopyt 271 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina247 zmlúv za 3 roky · 6 451 640 € · naposledy 16. 9. 2026Mesto Stará Ľubovňa,86 zmlúv za 3 roky · 24 786 131 € · naposledy 16. 9. 2026Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja48 zmlúv za 3 roky · 471 248 € · naposledy 5. 5. 2026 Všetkých 6 067 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Gemerské žriedla, spol. s r.o.Mestské kultúrne stredisko Mihálya Tompu v…Základná umelecká škola, Štúrova 6, Tornaľa
Najväčšie firmy v obci Tornaľa
LVD S3, a. s.ARIES 2, s.r.o.I.P.A. - Kovovýroba spol.s.r.o.OCHRANA ZDRAVIA, s.r.o.Ladislav Belica L B Trans s.r.o.Všetky firmy v obci Tornaľa ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.