Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
Lovčica - Trubín · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
15 309 €tržby 2025 ▲ 0 %−817 €strata 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 16 404 €, výsledok hospodárenia 952 €
- 23 : tržby 17 075 €, výsledok hospodárenia -4 091 €
- 24 : tržby 15 266 €, výsledok hospodárenia -1 431 €
- 25 : tržby 15 309 €, výsledok hospodárenia -817 €
Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko (IČO 42193109) mala v roku 2025 tržby 15 309 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
Za rok 2025 má Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko v závierke tržby 15 309 €, o 0,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −817 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 17 075 €.
Výkaz ziskov a strát Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
Najvyššie tržby: rok 2023, 17 075 €. Najnižšie: rok 2024, 15 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 309 € |
| 2024 | 15 266 € |
| 2023 | 17 075 € |
| 2022 | 16 404 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −5 386 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −817 € |
| 2024 | −1 431 € |
| 2023 | −4 091 € |
| 2022 | 952 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,3 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −5,3 % | +4,6 % |
| 2024 | −9,4 % | +4,7 % |
| 2023 | −24,0 % | +4,1 % |
| 2022 | +5,8 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+4,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +0,3 % |
| 2024 | −10,6 % |
| 2023 | +4,1 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 248 €, vlastné imanie 18 248 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 248 € | 18 248 € | — |
| 2024 | 19 064 € | 19 064 € | — |
| 2023 | 20 495 € | 19 615 € | 880 € |
| 2022 | 24 586 € | 24 586 € | — |
| 2021 | 23 587 € | 23 587 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 309 € | −817 € | 18 248 € | 18 248 € | — | — | −5,3 % |
| 2024 | 15 266 € | −1 431 € | 19 064 € | 19 064 € | — | — | −9,4 % |
| 2023 | 17 075 € | −4 091 € | 20 495 € | 19 615 € | 880 € | — | −24,0 % |
| 2022 | 16 404 € | 952 € | 24 586 € | 24 586 € | — | — | +5,8 % |
| 2021 | — | — | 23 587 € | 23 587 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko?
Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko z roku 2014.
História firmy Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
Dátum vzniku Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko je 23. 12. 2010, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiar nad Hronom. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-36666
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky. Firma vznikla 23. 12. 2010.
- Zmena obchodného menaPredtým Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiar nad Hronom, odvtedy Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko.
- Nový štatutár: Eva PolakovičováIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 23 587 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 15 309 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
- mentálne a duševne postihnutí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko v odvetví členské organizácie
Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko má 15 309 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 521 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko 17. z 64.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko | 15 309 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 309 € | 9 948 € |
| 2024 | 15 266 € | 8 863 € |
| 2023 | 17 075 € | 8 796 € |
| 2022 | 16 404 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko | 15 309 € |
|---|---|
| medián okresu Žiar nad Hronom | 9 169 € |
| medián kraja | 7 400 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Infinity MusicFiľakovo · tržby 33 924 € (2025)
- Hydro T.O.Nitra · tržby 33 902 € (2025)
- Do sedlaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 870 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku-Cirkevný zbor VEĽKÉ REVIŠTIAVeľké Revištia · tržby 33 862 € (2024)
- Poľovnícke združenie ČuntavaDobšiná · tržby 33 849 € (2025)
- Občianske združenie BzučkoNováky · tržby 33 821 € (2024)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť PoráčPoráč · tržby 33 807 € (2025)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť LukovLukov · tržby 33 790 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Narodenia sv. Jána Krstiteľa, SedliskáSedliská · tržby 33 761 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko: Lovčica - Trubín
Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko sídli na adrese Trubín 171, 966 23 Lovčica-Trubín, okres Žiar nad Hronom. V obci Lovčica - Trubín je 206 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 749. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Lovčica - Trubín: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko: IČO, sídlo a základné údaje
Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko (IČO 42193109) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Lovčica - Trubín, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 23. 12. 2010, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Eva Polakovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 309 € a výsledok hospodárenia −817 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 23. 12. 2010 |
| Skoršie názvy | Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiar nad Hronom |
| Obec | Lovčica - Trubín |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 309 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›
Sieť prepojení firmy Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Žiarsko
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 485 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Lovčica - Trubíntypický nepokrytý dopyt 132 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lovčica - Trubín
Poľnohospodárske družstvo Lovčica - TrubínEuropa Dvojka s.r.o.Marek s.r.o.M KONZULT SLOVENSKO, s. r. o.AQILA FORST s.r.o.Všetky firmy v obci Lovčica - Trubín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Žiar nad Hronom
Miestna organizácia Slovenského rybárskeho…Spoločenstvo OTCOV DOMSalus VitalisELEMENTeam1115
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.