Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Rimavská Sobota · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
71 296 €tržby 2025 ▲ 7 %+154 €zisk 2025aktívna 16 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 86 €, výsledok hospodárenia 86 €
- 22 : tržby 65 954 €, výsledok hospodárenia 102 €
- 23 : tržby 68 291 €, výsledok hospodárenia 2 844 €
- 24 : tržby 66 821 €, výsledok hospodárenia -1 347 €
- 25 : tržby 71 296 €, výsledok hospodárenia 154 €
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 (IČO 42190134) mala v roku 2025 tržby 71 296 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Za rok 2025 má Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 v závierke tržby 71 296 €, o 6,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +154 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 71 296 €.
Výkaz ziskov a strát Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Najvyššie tržby: rok 2025, 71 296 €. Najnižšie: rok 2021, 86 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 71 296 € |
| 2024 | 66 821 € |
| 2023 | 68 291 € |
| 2022 | 65 954 € |
| 2021 | 86 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 839 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 154 € |
| 2024 | −1 347 € |
| 2023 | 2 844 € |
| 2022 | 102 € |
| 2021 | 86 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,2 % | +8,8 % |
| 2024 | −2,0 % | +6,0 % |
| 2023 | +4,2 % | +4,1 % |
| 2022 | +0,2 % | +4,6 % |
| 2021 | +100,0 % | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+6,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,7 % |
| 2024 | −2,2 % |
| 2023 | +3,5 % |
| 2022 | +76 270,9 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 793 €, vlastné imanie −54 045 € a záväzky 78 838 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 793 € | −54 045 € | 78 838 € |
| 2024 | 24 542 € | −66 404 € | 90 946 € |
| 2023 | 25 793 € | −78 126 € | 103 919 € |
| 2022 | 22 843 € | −92 929 € | 115 772 € |
| 2021 | 22 655 € | −103 876 € | 126 531 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 296 € | 154 € | 24 793 € | −54 045 € | 78 838 € | — | +0,2 % |
| 2024 | 66 821 € | −1 347 € | 24 542 € | −66 404 € | 90 946 € | — | −2,0 % |
| 2023 | 68 291 € | 2 844 € | 25 793 € | −78 126 € | 103 919 € | — | +4,2 % |
| 2022 | 65 954 € | 102 € | 22 843 € | −92 929 € | 115 772 € | — | +0,2 % |
| 2021 | 86 € | 86 € | 22 655 € | −103 876 € | 126 531 € | — | +100,0 % |
Riziko: zaplatí Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22?
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 v objeme 235 054 € z roku 2012. Najväčší objem je s odberateľom Štátny fond rozvoja bývania: 235 054 € v 1 zmluve.
História firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Dátum vzniku Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 je 1. 3. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · RS-117/14-2010
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny fond rozvoja bývania, hodnota zmluvy 235 054 €. Firma vznikla 1. 3. 2010.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 86 € · majetok 22 655 €
- Nový štatutár: Mariana GémešiováPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 71 296 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 má 71 296 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 215 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 28. z 80.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 | 71 296 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 71 296 € | 45 458 € |
| 2024 | 66 821 € | 41 451 € |
| 2023 | 68 291 € | 39 296 € |
| 2022 | 65 954 € | 39 137 € |
| 2021 | 86 € | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 | 71 296 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 38 035 € |
| medián kraja | 36 437 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- V.L.S. s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 157 846 € (2024)
- NYC s.r.o.Pezinok · tržby 157 775 € (2025)
- TIRCOM, s. r. o.Trenčín · tržby 157 750 € (2025)
- INVEST 14 - INstoria BB LOG a. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 157 672 € (2025)
- PropertyX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 157 440 € (2025)
- KODOS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 434 € (2025)
- J.F.A. Invest, s.r.o.Šamorín · tržby 157 327 € (2025)
- Medical DS s.r.o.Dunajská Streda · tržby 157 261 € (2025)
- ViOn - INVEST, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 157 194 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22: Rimavská Sobota
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 sídli na adrese Rožňavská 20-22, 979 01 Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. V obci Rimavská Sobota je 3 198 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 112.
Rimavská Sobota: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22: IČO, sídlo a základné údaje
Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 (IČO 42190134) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 1. 3. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Mariana Gémešiová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 71 296 € a výsledok hospodárenia +154 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 1. 3. 2010 |
| Obec | Rimavská Sobota |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22 má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 71 296 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rimavská Sobota ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Rimavská Sobota ›
Sieť prepojení firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Spoločenstvo vlastníkov bytov Rožňavská 20 - 22
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy434zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Rimavská Sobotatypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 895 zmlúv za 3 roky · 1 007 913 008 € · naposledy 16. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.371 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 14. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 947 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rimavská Sobota
TAURIS, a.s.CONTINENTAL TOBACCO SLOVAKIA s. r. o.Gemer Pannónia, s.r.o.TE Connectivity Slovakia s.r.o.YURA ELTEC Corporation Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Rimavská Sobota ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Rimavská Sobota
Okresné stavebné bytové družstvo v…Mestská bytová správa, s.r.o.Mestský bytový podnik Hnúšťa, s.r.o.Spoločenstvo vlastníkov bytov Petra…Spoločenstvo vlastníkov bytov Cukrovarská…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.