Občianske združenie "Macko-Uško"
Trnava · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
2 100 €tržby 2024 ▲ 239 %−1 263 €strata 2024aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -523 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 075 €
- 23 : tržby 620 €, výsledok hospodárenia -564 €
- 24 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia -1 263 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 112 €
Občianske združenie "Macko-Uško" (IČO 42163528) mala v roku 2024 tržby 2 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Občianske združenie "Macko-Uško"
Podľa Registra právnických osôb koná za Občianske združenie "Macko-Uško" 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Občianske združenie "Macko-Uško"
Za rok 2024 má Občianske združenie "Macko-Uško" v závierke tržby 2 100 €, o 238,7 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −1 263 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 2 100 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Občianske združenie "Macko-Uško"
Najvyššie tržby: rok 2024, 2 100 €. Najnižšie: rok 2023, 620 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 2 100 € |
| 2023 | 620 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 313 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 112 € |
| 2024 | −1 263 € |
| 2023 | −564 € |
| 2022 | −2 075 € |
| 2021 | −523 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Občianske združenie "Macko-Uško"
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −60,1 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Občianske združenie "Macko-Uško" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,6 % |
| 2024 | −60,1 % | +4,7 % |
| 2023 | −91,0 % | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Občianske združenie "Macko-Uško"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 008 €, vlastné imanie 771 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 4 008 € | 771 € |
| 2024 | 3 612 € | 659 € |
| 2023 | 2 000 € | 1 922 € |
| 2022 | 2 674 € | 2 487 € |
| 2021 | 15 310 € | 4 561 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Občianske združenie "Macko-Uško" (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 112 € | 4 008 € | 771 € | — | — | — |
| 2024 | 2 100 € | −1 263 € | 3 612 € | 659 € | — | — | −60,1 % |
| 2023 | 620 € | −564 € | 2 000 € | 1 922 € | — | — | −91,0 % |
| 2022 | — | −2 075 € | 2 674 € | 2 487 € | — | — | — |
| 2021 | — | −523 € | 15 310 € | 4 561 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Občianske združenie "Macko-Uško"?
Občianske združenie "Macko-Uško" a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Občianske združenie "Macko-Uško" v objeme 8 483 € z roku 2020. Najväčší objem je s odberateľom Centrum pre deti a rodiny Trnava: 8 483 € v 3 zmluvách.
História firmy Občianske združenie "Macko-Uško"
Dátum vzniku Občianske združenie "Macko-Uško" je 7. 6. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: Občianske združenie "Medvedík". Závierky v registri máme od roku 2021.
- Zmena obchodného menaPredtým Občianske združenie "Macko-Uško", odvtedy Občianske združenie "Medvedík".
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-35772
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Centrum pre deti a rodiny Trnava, hodnota zmluvy 654 €. Firma vznikla 7. 6. 2010.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 15 310 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Občianske združenie "Macko-Uško"
- sociálne, opatrovateľské
- iné mládežnícke
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Občianske združenie "Macko-Uško" v odvetví členské organizácie
Občianske združenie "Macko-Uško" je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 8 863 € (10 948 závierok), Občianske združenie "Macko-Uško" má 2 100 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 603 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Občianske združenie "Macko-Uško" 231. z 280.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 353 €, polovica do 8 863 €, tri štvrtiny do 28 504 €; 10 % firiem má viac než 72 796 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 250 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 353 € |
| medián | 8 863 € |
| horný kvartil | 28 504 € |
| 10 % firiem má viac než | 72 796 € |
| Občianske združenie "Macko-Uško" | 2 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Občianske združenie "Macko-Uško"
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Občianske združenie "Macko-Uško" s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Občianske združenie "Macko-Uško" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 9 948 € |
| 2024 | 2 100 € | 8 863 € |
| 2023 | 620 € | 8 796 € |
| 2022 | — | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Občianske združenie "Macko-Uško" | 2 100 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 10 740 € |
| medián kraja | 8 446 € |
| medián Slovenska | 8 863 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Poľovné združenie Plavé VozokanyPlavé Vozokany · tržby 4 795 € (2025)
- Ping4Fun, o.z.Chorvátsky Grob · tržby 4 794 € (2025)
- Lukáš a OliverČastá · tržby 4 794 € (2025)
- Folklórny súbor INOVECHlohovec · tržby 4 790 € (2025)
- "Kameň" KamienkaKamienka · tržby 4 790 € (2025)
- Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z.Trenčín · tržby 4 787 € (2025)
- OZ deti a ZemBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 4 787 € (2025)
- Sokolej SNP o.z.Humenné · tržby 4 785 € (2025)
- Speleo BratislavaLozorno · tržby 4 784 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Občianske združenie "Macko-Uško", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Občianske združenie "Macko-Uško": Trnava
Občianske združenie "Macko-Uško" sídli na adrese Hlavná 43-45, 917 00 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 707.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Občianske združenie "Macko-Uško": IČO, sídlo a základné údaje
Občianske združenie "Macko-Uško" (IČO 42163528) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 7. 6. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Zuzana Bartovičová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 100 € a výsledok hospodárenia −1 263 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 7. 6. 2010 |
| Skoršie názvy | Občianske združenie "Medvedík" |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Občianske združenie "Macko-Uško" má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 100 €, typická firma odvetvia 8 863 € (medián z 10 948 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Občianske združenie "Macko-Uško"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Občianske združenie "Macko-Uško"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Občianske združenie "Macko-Uško"
- Tendre26súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 624 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 859 zmlúv za 3 roky · 78 129 653 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Trnava
Domov pre seniorov Golden Age, o.z.OBČIANSKE ZDRUŽENIE VITALITA A SPOKOJNOSŤPlatanum, n.o.ZPS A DSS GOLDEN AGECech zváračských odborníkov
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.