Životný štýl
Zlaté Klasy · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk
Životný štýl: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
Životný štýl (IČO 42154413), sídlo Zlaté Klasy, je v registri zapísaná od 7. 3. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Životný štýl
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Financie a závierky Životný štýl
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Životný štýl?
Peniaze od štátu: Životný štýl
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Životný štýl
Dátum vzniku Životný štýl je 7. 3. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: SZIVÁRVÁNY.
- Zmena obchodného menaPredtým Životný štýl, odvtedy SZIVÁRVÁNY.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-31429
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Životný štýl
- iné zdravotnícke
- voľný čas
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Životný štýl v odvetví členské organizácie
Životný štýl je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 371 aktívnych subjektov.
Sídlo Životný štýl: Zlaté Klasy
Životný štýl sídli na adrese Poštová 550, 930 39 Zlaté Klasy, okres Dunajská Streda. V obci Zlaté Klasy je 315 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Zlaté Klasy: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Životný štýl: IČO, sídlo a základné údaje
Životný štýl (IČO 42154413) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Zlaté Klasy, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 7. 3. 2008, na trhu je 18 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 7. 3. 2008 |
| Skoršie názvy | SZIVÁRVÁNY |
| Obec | Zlaté Klasy |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zlaté Klasy
Leitl Slovakia s.r.o.FE-DOP, s.r.o.ANTARES EUROTRADE, spol. s r.o.Toferer Textil East k.s.EUKAT, s.r.o.Všetky firmy v obci Zlaté Klasy ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Dunajská Streda
Združenie obcí kanalizácia Vydrany - Veľké…Združenie obcí Horného Žitného ostrova v…TOP spol. n.o.ZDRUŽENIE OBCÍ HORNÉHO ŽITNÉHO OSTROVA pre…Certifikačný orgán pre chladenie…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.