Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
Pružina · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
3 024 €tržby 2025 ▼ 84 %+54 €zisk 2025aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 18 395 €, výsledok hospodárenia 9 758 €
- 22 : tržby 25 212 €, výsledok hospodárenia 8 398 €
- 23 : tržby 13 487 €, výsledok hospodárenia 3 753 €
- 24 : tržby 19 346 €, výsledok hospodárenia 9 869 €
- 25 : tržby 3 024 €, výsledok hospodárenia 54 €
Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné (IČO 42143501) mala v roku 2025 tržby 3 024 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
Podľa Registra právnických osôb konajú za Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
Za rok 2025 má Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné v závierke tržby 3 024 €, o 84,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +54 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 25 212 €.
Výkaz ziskov a strát Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
Najvyššie tržby: rok 2022, 25 212 €. Najnižšie: rok 2025, 3 024 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 024 € |
| 2024 | 19 346 € |
| 2023 | 13 487 € |
| 2022 | 25 212 € |
| 2021 | 18 395 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 31 832 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 54 € |
| 2024 | 9 869 € |
| 2023 | 3 753 € |
| 2022 | 8 398 € |
| 2021 | 9 758 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,8 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,8 % | +15,8 % |
| 2024 | +51,0 % | +13,0 % |
| 2023 | +27,8 % | +11,8 % |
| 2022 | +33,3 % | +18,2 % |
| 2021 | +53,0 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2024 (+43,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −84,4 % |
| 2024 | +43,4 % |
| 2023 | −46,5 % |
| 2022 | +37,1 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 45 918 €, vlastné imanie 41 423 € a záväzky 4 495 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 45 918 € | 41 423 € | 4 495 € |
| 2024 | 50 744 € | 46 939 € | 3 805 € |
| 2023 | 49 688 € | 41 984 € | 7 704 € |
| 2022 | 47 722 € | 42 994 € | 4 728 € |
| 2021 | 41 444 € | 38 791 € | 2 653 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 024 € | 54 € | 45 918 € | 41 423 € | 4 495 € | −3 264 € | +1,8 % |
| 2024 | 19 346 € | 9 869 € | 50 744 € | 46 939 € | 3 805 € | 6 511 € | +51,0 % |
| 2023 | 13 487 € | 3 753 € | 49 688 € | 41 984 € | 7 704 € | 1 234 € | +27,8 % |
| 2022 | 25 212 € | 8 398 € | 47 722 € | 42 994 € | 4 728 € | 12 674 € | +33,3 % |
| 2021 | 18 395 € | 9 758 € | 41 444 € | 38 791 € | 2 653 € | 9 893 € | +53,0 % |
Riziko: zaplatí Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné?
Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné v objeme 20 486 € z roku 2018. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 20 486 € v 1 zmluve.
História firmy Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
Dátum vzniku Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné je 3. 4. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-47/306
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra, hodnota zmluvy 20 486 €. Firma vznikla 3. 4. 2009.
- Zapísaný neurčené: Pavel JurkechNeurčené
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 18 395 € · majetok 41 444 €
- Nový štatutár: Stanislav DolinkaPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 3 024 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 447 € (3 554 závierok), Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné má 3 024 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 155 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné 60. z 68.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 701 €, polovica do 24 447 €, tri štvrtiny do 77 627 €; 10 % firiem má viac než 291 214 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 491 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 701 € |
| medián | 24 447 € |
| horný kvartil | 77 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 291 214 € |
| Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné | 3 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 024 € | 24 447 € |
| 2024 | 19 346 € | 23 906 € |
| 2023 | 13 487 € | 24 551 € |
| 2022 | 25 212 € | 26 882 € |
| 2021 | 18 395 € | 20 620 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné | 3 024 € |
|---|---|
| medián okresu Považská Bystrica | 22 417 € |
| medián kraja | 19 016 € |
| medián Slovenska | 24 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Pasienkové pozemkové spoločenstvo HrušovoRimavská Sobota · tržby 7 266 € (2025)
- Združenie vlastníkov súkromných lesov - pozemkové spoločenstvo PetrováPetrová · tržby 7 234 € (2025)
- Urbárska spoločnosť - pozemkové spoločenstvo HervartovHervartov · tržby 7 224 € (2025)
- AHRIVA s. r. o.Rejdová · tržby 7 199 € (2025)
- Združenie bývalých urbárnikov, pozem. spol. SolčanySolčany · tržby 7 187 € (2025)
- Lesy Čelovce s.r.o.Čelovce · tržby 7 183 € (2025)
- Urbárske a lesné pozemkové spoločenstvo FiľakovoFiľakovo · tržby 7 160 € (2025)
- Urbariát - pozemkové spoločenstvo v SkárošiSkároš · tržby 7 159 € (2025)
- Združenie urbárnikov Markušovce - Čepanovce, pozemkové spoločenstvoMarkušovce · tržby 7 153 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Považská Bystrica ›
Sídlo Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné: Pružina
Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné sídli na adrese 675, 018 22 Pružina, okres Považská Bystrica. V obci Pružina je 261 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 769.
Pružina: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›
Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné: IČO, sídlo a základné údaje
Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné (IČO 42143501) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Pružina, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 3. 4. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Stanislav Dolinka a Pavel Jurkech. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 024 € a výsledok hospodárenia +54 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Pozemkové spoločenstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210) |
| Vznik | 3. 4. 2009 |
| Obec | Pružina |
| Okres | Okres Považská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 024 €, typická firma odvetvia 24 447 € (medián z 3 554 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Zemiansky komposesorát pozemkové spoločenstvo Briestenné
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy303zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 28 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Pružinatypický nepokrytý dopyt 58 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava776 zmlúv za 3 roky · 93 291 690 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond315 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 30. 9. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.271 zmlúv za 3 roky · 7 904 167 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 2 889 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pružina
BRIPET s.r.o.MALENICA, s.r.o.KOVLIS, spol. s r.o.VITA Pružina, s. r. o.M&S KovoTech s. r. o.Všetky firmy v obci Pružina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Považská Bystrica
Mestské lesy Považská Bystrica, s.r.o.Združenie lesomajiteľov, pozemkové…Lesné a pozemkové spoločenstvo Plevník -…Lesné pozemkové spoločenstvo, Urbárska obec…Lesné spoločenstvo Považské Podhradie, p. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.