Stars Club
Bratislava - Staré Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 33 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk
Stars Club: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Stars Club (IČO 42134510), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 6. 1. 1993 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Stars Club
Podľa Registra právnických osôb koná za Stars Club 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Financie a závierky Stars Club
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Stars Club?
Peniaze od štátu: Stars Club
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Stars Club
Dátum vzniku Stars Club je 6. 1. 1993, teda pred 33 rokmi. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-7332
- Nový štatutár: Ivan ĎurišIný štatutárny orgán
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Stars Club
- fil., pol., obč.povedomie a rozvoj osobnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Stars Club v odvetví členské organizácie
Stars Club je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 629 aktívnych subjektov.
Sídlo Stars Club: Bratislava - Staré Mesto
Stars Club sídli na adrese Mozartova 16, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 973 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Stars Club: IČO, sídlo a základné údaje
Stars Club (IČO 42134510) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 6. 1. 1993, na trhu je 33 rokov a štatutárom je Ivan Ďuriš.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 6. 1. 1993 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Stars Club
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Stars Club
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Stars Club
- Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 507 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 817 zmlúv za 3 roky · 17 073 707 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 854 zmlúv za 3 roky · 78 105 592 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 417 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava I
LITA, autorská spoločnosťDotyk tancaALIANCIA STARÁ TRŽNICA - občianske združenieVzdelávacie centrum PopuloAkadémia LEAF - LEAF Academy
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.