ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ

Nové Zámky · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu19 rokov
zmluvy so štátom0

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ (IČO 42115655), sídlo Nové Zámky, je v registri zapísaná od 31. 8. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Ľudia a vlastníci Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tendre vhodné pre Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

67,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Financie a závierky Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Granty a dotácie pre Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

586,9 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Peniaze od štátu: Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ

Dátum vzniku Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ je 31. 8. 2007, teda pred 19 rokmi.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-30693

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

155,8 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Činnosti Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ smie robiť.

  • sociálne, opatrovateľské

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ v odvetví členské organizácie

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 398 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Zámky1 398aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Nové Zámky ›

Diery na trhu v okrese firmy Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Sídlo Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ: Nové Zámky

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ sídli na adrese Pod lipami 44, 940 01 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 403 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 21 978.

Subjektov v obci Nové Zámky6 403aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky21 978aktívnych
V tom istom odvetví1 398okres Nové Zámky

Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ: IČO, sídlo a základné údaje

Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ (IČO 42115655) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 31. 8. 2007, na trhu je 19 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoVýskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ
SídloPod lipami 44, 940 01 Nové Zámky
Zapísaná vRegister občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-30693Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik31. 8. 2007
ObecNové Zámky
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Nové Zámky

Nobilitas CarpathiaeENTHEA - Vokálny zborPodunajský spolok vidieckeho cestovného…M-Team GamingPoľovnícka spoločnosť VINIČNÝ VRCHFRONTSIDE skate klub Nové ZámkyPoľovnícke združenie Vodica Nové Zámky v…OZ CHÝRNIK - noviny tolerantnostiNové Zámky v číslach ›

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

Stráženie firmy Výskumný ústav práce a kariérneho poradenstva OZ a ExcelNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk