PROefekt KOŠICE
Košice - Sever · Činnosti športových klubov
35 805 €tržby 2024−6 992 €strata 2024aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 2 467 €, výsledok hospodárenia -10 831 €
- 22 : tržby 5 340 €, výsledok hospodárenia -12 790 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 100 €
- 24 : tržby 35 805 €, výsledok hospodárenia -6 992 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -39 961 €
PROefekt KOŠICE (IČO 42100429) mala v roku 2024 tržby 35 805 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár PROefekt KOŠICE
Podľa Registra právnických osôb koná za PROefekt KOŠICE 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PROefekt KOŠICE
Za rok 2024 má PROefekt KOŠICE v závierke tržby 35 805 €, a výsledok hospodárenia −6 992 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 35 805 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PROefekt KOŠICE
Najvyššie tržby: rok 2024, 35 805 €. Najnižšie: rok 2021, 2 467 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 35 805 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 5 340 € |
| 2021 | 2 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −66 475 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −39 961 € |
| 2024 | −6 992 € |
| 2023 | 4 100 € |
| 2022 | −12 790 € |
| 2021 | −10 831 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PROefekt KOŠICE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok −8 335 €, vlastné imanie −57 690 € a záväzky 49 356 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | −8 335 € | −57 690 € | 49 356 € |
| 2024 | 11 342 € | −17 729 € | 29 071 € |
| 2023 | 9 022 € | −8 757 € | 17 779 € |
| 2022 | 13 632 € | −12 857 € | 15 915 € |
| 2021 | 16 165 € | −24 315 € | −10 831 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PROefekt KOŠICE (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −39 961 € | −8 335 € | −57 690 € | 49 356 € | — | — |
| 2024 | 35 805 € | −6 992 € | 11 342 € | −17 729 € | 29 071 € | — | −19,5 % |
| 2023 | — | 4 100 € | 9 022 € | −8 757 € | 17 779 € | — | — |
| 2022 | 5 340 € | −12 790 € | 13 632 € | −12 857 € | 15 915 € | — | −239,5 % |
| 2021 | 2 467 € | −10 831 € | 16 165 € | −24 315 € | −10 831 € | — | −439,0 % |
Riziko: zaplatí PROefekt KOŠICE?
PROefekt KOŠICE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 10 zmlúv s dodávateľom PROefekt KOŠICE v objeme 25 914 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Košice: 25 746 € v 8 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 7 547 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 5 890 € |
| 2025 | 2 | 5 341 € |
| 2024 | 2 | 2 737 € |
| 2023 | 1 | 4 399 € |
| 2022 | 2 | 7 547 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy PROefekt KOŠICE
Dátum vzniku PROefekt KOŠICE je 27. 3. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: JUMP SPORT KLUB. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-31746
- Zmena obchodného menaPredtým JUMP SPORT KLUB, odvtedy PROefekt KOŠICE.
- Nový štatutár: Peter SzászIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 467 € · majetok 16 165 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Košice, hodnota zmluvy 1 900 €. Firma vznikla 27. 3. 2008.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PROefekt KOŠICE
- ŠK
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
PROefekt KOŠICE v odvetví šport, zábava a rekreácia
PROefekt KOŠICE je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 17 500 € (4 629 závierok), PROefekt KOŠICE má 35 805 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 524 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PROefekt KOŠICE 35. z 101.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 4 485 €, polovica do 17 500 €, tri štvrtiny do 48 389 €; 10 % firiem má viac než 167 517 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 900 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 4 485 € |
| medián | 17 500 € |
| horný kvartil | 48 389 € |
| 10 % firiem má viac než | 167 517 € |
| PROefekt KOŠICE | 35 805 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PROefekt KOŠICE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PROefekt KOŠICE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PROefekt KOŠICE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 19 760 € |
| 2024 | 35 805 € | 17 500 € |
| 2023 | — | 16 417 € |
| 2022 | 5 340 € | 13 990 € |
| 2021 | 2 467 € | 11 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| PROefekt KOŠICE | 35 805 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 14 567 € |
| medián kraja | 12 365 € |
| medián Slovenska | 17 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Klub vodných športov OCEÁN MalackyMalacky · tržby 90 214 € (2025)
- ŠK Prameň KováčováKováčová · tržby 90 059 € (2025)
- Sportfin s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- Športovo strelecký klub RebelsKošice - mestská časť Sever · tržby 89 974 € (2025)
- Queenshow, spol. s r. o.Teplička nad Váhom · tržby 89 745 € (2025)
- Argi AcademyŽilina · tržby 89 554 € (2025)
- Slovenská asociácia amerického futbalu, o.z.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 89 540 € (2023)
- Roriginal s.r.o.Detva · tržby 89 315 € (2025)
- SONODENZ, s.r.o.Vysoké Tatry · tržby 89 186 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PROefekt KOŠICE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PROefekt KOŠICE: Košice - Sever
PROefekt KOŠICE sídli na adrese Gerlachovská 3, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 349 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386.
Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
PROefekt KOŠICE: IČO, sídlo a základné údaje
PROefekt KOŠICE (IČO 42100429) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 27. 3. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Peter Szász. Za rok 2024 sú v závierke tržby 35 805 € a výsledok hospodárenia −6 992 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 27. 3. 2008 |
| Skoršie názvy | JUMP SPORT KLUB |
| Obec | Košice - Sever |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) PROefekt KOŠICE má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 35 805 €, typická firma odvetvia 17 500 €, čo je 2,0-násobok mediánu (medián z 4 629 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy PROefekt KOŠICE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PROefekt KOŠICE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PROefekt KOŠICE
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 600 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy969zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 743 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PES s. r. o.Podpora športových nádejí
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Košice I
RR - clinicJanočko AcademyTelovýchovná jednota Slávia Univerzity…Klub vodného lyžovania Trixen KošiceŠportovo strelecký klub Rebels
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.