Rosnička
Ľubica · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk
Rosnička: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Rosnička (IČO 42087236), sídlo Ľubica, je v registri zapísaná od 19. 3. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Rosnička
Podľa Registra právnických osôb koná za Rosnička 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rosnička
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Rosnička
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −29 059 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −16 € |
| 2024 | −96 € |
| 2023 | −96 € |
| 2022 | −89 € |
| 2021 | −28 762 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rosnička
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 291 €, vlastné imanie −9 897 € a záväzky 40 189 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 291 € | −9 897 € | 40 189 € |
| 2024 | 30 307 € | −9 881 € | 40 189 € |
| 2023 | 43 921 € | −9 785 € | 53 706 € |
| 2022 | 17 888 € | −9 689 € | 27 577 € |
| 2021 | 109 € | −9 568 € | 9 677 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rosnička (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −16 € | 30 291 € | −9 897 € | 40 189 € | — | — |
| 2024 | — | −96 € | 30 307 € | −9 881 € | 40 189 € | — | — |
| 2023 | — | −96 € | 43 921 € | −9 785 € | 53 706 € | — | — |
| 2022 | — | −89 € | 17 888 € | −9 689 € | 27 577 € | — | — |
| 2021 | — | −28 762 € | 109 € | −9 568 € | 9 677 € | — | — |
Riziko: zaplatí Rosnička?
Peniaze od štátu: Rosnička
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Rosnička
Dátum vzniku Rosnička je 19. 3. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-33620
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 109 €
- Nový štatutár: PhDr. PhD. Radoslav DovjakIný štatutárny orgán
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rosnička
- iné združenia
- hudba
- kultúra
- osveta
- šport
- veda
- voľný čas
- vzdelávanie, výchova
- zdravie
- znevýhodnení zdravotne, mentálne, duševne, telesne
- životné prostredie
- životný štýl
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Rosnička v odvetví členské organizácie
Rosnička je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 567 aktívnych subjektov.
Sídlo Rosnička: Ľubica
Rosnička sídli na adrese Ul.gen.Svobodu 23, 059 71 Ľubica, okres Kežmarok. V obci Ľubica je 583 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Ľubica: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
Rosnička: IČO, sídlo a základné údaje
Rosnička (IČO 42087236) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Ľubica, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 19. 3. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je PhDr. PhD. Radoslav Dovjak.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 19. 3. 2009 |
| Obec | Ľubica |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Rosnička
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rosnička
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rosnička
- Tendre58súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 213 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 381zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Ľubicatypický nepokrytý dopyt 850 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DTM SK s. r. o.DIATAMOMAURAPOUL, s.r.o.NobelaRosnička Art
Najväčšie firmy v obci Ľubica
ActiveAuto, s.r.o.TSM-11 s.r.o.ISSA PP, s. r. o.Pekárnička Family s. r. o.MAJER POD LESOM s.r.o.Všetky firmy v obci Ľubica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Kežmarok
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.