Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11

Belá nad Cirochou · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 23. 10. 2026

Tržby a zisk

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu28 rokov
zmluvy so štátom0

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11 (IČO 42084440), sídlo Belá nad Cirochou, je v registri zapísaná od 26. 11. 1997 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 9

Štatutár Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11

Podľa Registra právnických osôb koná za Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026.

Financie a závierky Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11?

Peniaze od štátu: Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11

Dátum vzniku Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11 je 26. 11. 1997, teda pred 28 rokmi. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · 40-SN
  2. Nový štatutár: Patrícia BritanováPredseda

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. V okrese Snina je v tomto odvetví 175 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Snina175aktívnych subjektov

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Snina ›

Sídlo Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11: Belá nad Cirochou

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11 sídli na adrese Komenského 11, 067 81 Belá nad Cirochou, okres Snina. V obci Belá nad Cirochou je 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 996.

Subjektov v obci Belá nad Cirochou483aktívnych
Subjektov v okrese Snina4 996aktívnych
V tom istom odvetví175okres Snina

Belá nad Cirochou: obyvatelia a dáta ›Okres Snina ›Adresár firiem v okrese Snina ›

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11: IČO, sídlo a základné údaje

Spoločenstvo vlastníkov bytov na ul. Komenského 65/11 (IČO 42084440) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Belá nad Cirochou, okres Snina. Dátum vzniku je 26. 11. 1997, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Patrícia Britanová.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Vznik26. 11. 1997
ObecBelá nad Cirochou
OkresOkres Snina
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Bau Construct s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Belá nad Cirochou

FOLPACK s. r. o.FOREST PLUS s. r. o.IMO-CRANE, s.r.o.MOTOR-VS, s.r.o.HISEM s.r.o.Všetky firmy v obci Belá nad Cirochou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Snina

Bytové družstvo, SninaSPRAVBYT SLOVAKIA s. r. o.SEBYT, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk