Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Nižná Voľa · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk
Regionálne združenie miest a obcí Šariša: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Regionálne združenie miest a obcí Šariša (IČO 42081424), sídlo Nižná Voľa, je v registri zapísaná od 7. 2. 2008 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Podľa Registra právnických osôb koná za Regionálne združenie miest a obcí Šariša 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci Regionálne združenie miest a obcí Šariša
V registri sú zapísaní 10 spoločníkov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 16 511 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 787 € |
| 2024 | 15 405 € |
| 2023 | −457 € |
| 2022 | −935 € |
| 2021 | −2 772 € |
| 2020 | −2 797 € |
| 2019 | 1 272 € |
| 2018 | 1 752 € |
| 2017 | 3 257 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Regionálne združenie miest a obcí Šariša
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 26 379 €, vlastné imanie 7 924 € a záväzky 18 455 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 379 € | 7 924 € | 18 455 € |
| 2024 | 16 460 € | 6 137 € | 10 322 € |
| 2023 | 6 551 € | −267 € | 6 818 € |
| 2022 | 190 € | 40 € | 150 € |
| 2021 | 1 643 € | 1 613 € | 30 € |
| 2020 | 4 385 € | — | — |
| 2019 | 7 182 € | — | — |
| 2018 | 5 861 € | — | — |
| 2017 | 4 057 € | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Regionálne združenie miest a obcí Šariša (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 787 € | 26 379 € | 7 924 € | 18 455 € | — | — |
| 2024 | — | 15 405 € | 16 460 € | 6 137 € | 10 322 € | — | — |
| 2023 | — | −457 € | 6 551 € | −267 € | 6 818 € | — | — |
| 2022 | — | −935 € | 190 € | 40 € | 150 € | — | — |
| 2021 | — | −2 772 € | 1 643 € | 1 613 € | 30 € | — | — |
| 2020 | — | −2 797 € | 4 385 € | — | — | — | — |
| 2019 | — | 1 272 € | 7 182 € | — | — | — | — |
| 2018 | — | 1 752 € | 5 861 € | — | — | — | — |
| 2017 | — | 3 257 € | 4 057 € | — | — | — | — |
Riziko: zaplatí Regionálne združenie miest a obcí Šariša?
Peniaze od štátu: Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Dátum vzniku Regionálne združenie miest a obcí Šariša je 7. 2. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZáujmové združenie právnických osôb · 2008/07435
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 4 057 €
- Nový štatutár: Marcel KaščákIný štatutárny orgán
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Regionálne združenie miest a obcí Šariša
- rozvoj obce, regiónu
- Predmetom činnosti združenia je spojenie bedomostí, praktických zručností a odborného potenciálu členov združenia, zabezpečovanie základných životných potireb a zlepšovanie úrovne života občanov zapájaním miestnej komunity do rozvoja mikroregiónu. združenie bude nápomocné pri vytváraní podmienok na plnenie úloh kladených na obce a mestá. Regionálne združenie miest a obcí Šariša je samostatnou právnickou osobou s vlastnými stanovami a orgánmi, nezávislými na orgánoch ZMOS. Rešpektuje stanovy ZMOS, v zmysle ktorých môže byť riadny člen Regionálneho združenia miest a obcí Šariša, výlučne voleným predstaviteľom samosprávneho orgánu. Regionálne združenie miest a obcí Šariša deleguje svojich zástupcov do orgánov ZMOS a má právo prostredníctvom svojich delegátov predkladať návrhy týmto orgánom.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Regionálne združenie miest a obcí Šariša v odvetví členské organizácie
Regionálne združenie miest a obcí Šariša je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 614 aktívnych subjektov.
Sídlo Regionálne združenie miest a obcí Šariša: Nižná Voľa
Regionálne združenie miest a obcí Šariša sídli na adrese 30, 086 21 Nižná Voľa, okres Bardejov. V obci Nižná Voľa je 38 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 669.
Nižná Voľa: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
Regionálne združenie miest a obcí Šariša: IČO, sídlo a základné údaje
Regionálne združenie miest a obcí Šariša (IČO 42081424) je záujmové združenie právnických osôb so sídlom v obci Nižná Voľa, okres Bardejov. Dátum vzniku je 7. 2. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Marcel Kaščák.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Záujmové združenie právnických osôb |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 7. 2. 2008 |
| Obec | Nižná Voľa |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Regionálne združenie miest a obcí Šariša
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Regionálne združenie miest a obcí Šariša
- Tendre63súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 293 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 375zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Nižná Voľa
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 834 zmlúv za 3 roky · 17 123 131 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 442 zmlúv za 3 roky · 22 830 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BARDTERM, s.r.o.EKOBARD, a.s.BYHOS, spol. s r.o.ZBOR - STAV, s. r. o.Mestské lesy Bardejov, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Nižná Voľa
Tom Tech SK s. r. o.VADOS, s. r. o.Vlastníci urbárskych a súkromných pozemkov…KIKA&PATRIK, s.r.o.3GS design s.r.o.Všetky firmy v obci Nižná Voľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bardejov
ZSS Nižná Polianka, n.o.Združenie na záchranu Zborovského hraduDivadelný SvetART EDUCATION - Kreatívne vzdelávanie pre…SOS Psíky
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.