VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

Zvolen

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 9. 9. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii": subjekt je zrušený ku dňu 9. 9. 2014, tržby v registri nemá.

zmluvy so štátom0

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii" (IČO 42000491), sídlo Zvolen, je v registri zapísaná od 31. 1. 2007 do 9. 9. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

Podľa Registra právnických osôb koná za HUMAN AID, n.o. "v likvidácii" 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Financie a závierky HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"?

Peniaze od štátu: HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

Dátum vzniku HUMAN AID, n.o. "v likvidácii" je 31. 1. 2007.

  1. Vznik spoločnostiNezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby · 3/2007
  2. Zapísaný likvidátor: Miroslav ČervenkaLikvidátor
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

  • Poskytovanie sociálnej pomoci a humanitárnej starostlivosti
  • Tvorba, rozvoj, ochrana, obnova a prezentácia duchovných a kultúrnych hodnôt
  • Služby na podporu regionálneho rozvoja a zamestnanosti
  • Vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry
  • Výskum, vývoj, vedecko-technické služby a informačné služby
  • Ochrana ľudských práv a základných slobôd

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii" v odvetví sociálna práca bez ubytovania

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii" je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88). V okrese Zvolen je v tomto odvetví 57 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Zvolen57aktívnych subjektov

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Zvolen ›

Sídlo HUMAN AID, n.o. "v likvidácii": Zvolen

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii" sídli na adrese Nám. SNP 8401/41A, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 367 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.

Subjektov v obci Zvolen7 367aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 367aktívnych
V tom istom odvetví57okres Zvolen

Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje

HUMAN AID, n.o. "v likvidácii" (IČO 42000491) je nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 31. 1. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 9. 9. 2014, po 7 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaNezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
OdvetvieSK NACE 88990
Vznik31. 1. 2007
Zánik9. 9. 2014
ObecZvolen
OkresOkres Zvolen
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HUMAN AID, n.o. "v likvidácii"

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 276 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy1 201zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov178firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

QUADRIL a.s.WILLING a.s.WITOS s.r.o.KOMERCIA s.r.o.Nadácia Slatina "v likvidácii"

Najväčšie firmy v obci Zvolen

AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 88.99) v okrese Zvolen

Diakonické sociálne centrum Élim, n.o.Charita sv. Alžbety n. o.ROZVOJ, n.f.PRIVAMED s.r.o.Priaznivci SPŠ drevárskej vo Zvolene n.f.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk