ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Anna Bobková

Šuňava

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 3. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 19. 9. 2026

Tržby a zisk

Anna Bobková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom3

V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Anna Bobková (IČO 41840984), sídlo Šuňava, je v registri zapísaný od 20. 1. 2006 do 13. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 9. 2026).

Anna Bobková: IČO, sídlo a základné údaje

Anna Bobková (IČO 41840984) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Šuňava, okres Poprad. Dátum vzniku je 20. 1. 2006. V registri je zapísaný zánik ku dňu 13. 3. 2025.

Právna forma
fyzická osoba, podnikateľ
Stav
zrušená 13. 3. 2025
Dátum vzniku
20. 1. 2006
Odvetvie
Ostatné osobné služby SK NACE 96
Obec a okres
Šuňava, okres Poprad
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Miesto podnikania
059 39 Šuňava
DIČ
1075569957
IČO
41840984
Obchodné meno
Anna Bobková
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Poprad, 730-8091

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Anna Bobková v odvetví ostatné osobné služby

Anna Bobková je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96). V okrese Poprad je v tomto odvetví 529 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Poprad529aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Poprad ›

Anna Bobková a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Anna Bobková z rokov 2020 až 2021.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202023. 4. 2020
Objem zmlúv so štátom Anna Bobková po rokoch
Objem verejných zmlúv Anna Bobková po rokochZmluvy podľa roka účinnosti, spolu 0 €. 2020: 0 €02021: 0 €020202021

Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 1 zmluve.

Čísla v tabuľke
Zmluvy so štátom po rokoch
RokZmlúvObjem
202120 €
202010 €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.

Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Anna Bobková

Dátum vzniku Anna Bobková je 20. 1. 2006.

  1. Začiatok podnikania101 · 730-8091
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad. Firma vznikla 20. 1. 2006.
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Šuňava

Anna Bobková má miesto podnikania v obci Šuňava, okres Poprad. V obci Šuňava je 218 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 045.

Subjektov v obci Šuňava218aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 045aktívnych
V tom istom odvetví529okres Poprad

Šuňava: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Údaje z registra
Obchodné menoAnna Bobková
Sídlo059 39 ŠuňavaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Poprad, 730-8091Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 96020
Vznik20. 1. 2006
Zánik13. 3. 2025
ObecŠuňava
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk