ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Alojz Nemec

Zaniknutý 1. 4. 2024 · Stropkov · podnikal 2005 až 2024

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 4. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026

Tržby a zisk

Alojz Nemec: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom3

V registri má 5 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Alojz Nemec (IČO 41625200), sídlo Stropkov, je v registri zapísaný od 2. 11. 2005 do 1. 4. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026).

Financie a závierky Alojz Nemec

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Alojz NemecNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Alojz Nemec?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Alojz Nemec z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Alojz Nemec a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Alojz Nemec z rokov 2011 až 2020.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201121. 10. 2011

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Alojz Nemec

Dátum vzniku Alojz Nemec je 2. 11. 2005.

  1. Začiatok podnikania101 · 770-4580
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov. Firma vznikla 2. 11. 2005.
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Alojz Nemec v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Alojz Nemec je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02). V okrese Stropkov je v tomto odvetví 122 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Stropkov122aktívnych subjektov

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Stropkov ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Stropkov

Alojz Nemec má miesto podnikania v obci Stropkov, okres Stropkov. V obci Stropkov je 1 711 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 276.

Subjektov v obci Stropkov1 711aktívnych
Subjektov v okrese Stropkov3 276aktívnych
V tom istom odvetví122okres Stropkov

Stropkov: obyvatelia a dáta ›Okres Stropkov ›Adresár firiem v okrese Stropkov ›

Alojz Nemec: IČO, sídlo a základné údaje

Alojz Nemec (IČO 41625200) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Stropkov, okres Stropkov. Dátum vzniku je 2. 11. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 4. 2024, po 18 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoAlojz Nemec
Sídlo091 01 StropkovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Stropkov, číslo 770-4580Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 02409
Vznik2. 11. 2005
Zánik1. 4. 2024
ObecStropkov
OkresOkres Stropkov
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Stropkov

Pozemkové spoločenstvo urbárskych a…PhDr. Martin HurnýPeter Komišák - PK VISIONIng. Vladimír Varga - WALDENPeter PavlenkoMarek Remeta - KREATÍVNE BALÓNYBRUFI s. r. o.ZUBOR s.r.o.Stropkov v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk