Ľudmila Poláková
Sabinov · Ostatné poskytovanie úverov
aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Ľudmila Poláková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ľudmila Poláková (IČO 41515749), sídlo Sabinov, je v registri zapísaný od 8. 4. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Ľudmila Poláková: IČO, sídlo a základné údaje
Ľudmila Poláková (IČO 41515749) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Sabinov, okres Sabinov. Dátum vzniku je 8. 4. 2005, podniká 21 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Ľudmila Poláková
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Ľudmila PolákováNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
Predpokladaná hodnota súťaží v odboreBudúci mesiac 1,8 mil. €Najbližší polrok 1,8 mil. €Najbližší rok 1,8 mil. €
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 23. 9. 2026
Riziko: zaplatí Ľudmila Poláková?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ľudmila Poláková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Ľudmila Poláková a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Ľudmila Poláková z roku 2020.
Granty a dotácie pre Ľudmila PolákováNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 12,7 mil. €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 171,8 mil. €Najbližší rok 577,2 mil. €
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Ľudmila Poláková
Dátum vzniku Ľudmila Poláková je 8. 4. 2005, teda pred 21 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 751-17143
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 8. 4. 2005.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ľudmila Poláková
V registri sú zapísané 4 predmety podnikania, teda čo Ľudmila Poláková smie robiť.
- Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- Podnikateľské poradenstvo
- Reklamná a propagačná činnosť
- Kancelárske a sekretárske služby
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ľudmila PolákováNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Ľudmila PolákováNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 2,0 mil. €Budúci mesiac 13,6 mil. €Najbližší polrok 193,6 mil. €Najbližší rok 433,8 mil. €
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Ľudmila Poláková v odvetví finančné služby
Ľudmila Poláková je v registri v odvetví Finančné služby (SK NACE 64), činnosť ostatné poskytovanie úverov. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 12 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Sabinov
Ľudmila Poláková má miesto podnikania v obci Sabinov, okres Sabinov. V obci Sabinov je 1 696 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 109.
Sabinov: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›
Diery na trhu v okrese firmy Ľudmila PolákováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné poskytovanie úverov (SK NACE 6492) |
| Vznik | 8. 4. 2005 |
| Obec | Sabinov |
| Okres | Okres Sabinov |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ľudmila PolákováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 1,8 mil. €Posledný polrok 2,5 mil. €Posledný rok 50,2 mil. €
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 23. 9. 2026
Stráženie a Excel: Ľudmila PolákováNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.