ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM

Madunice · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká22 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 13 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM (IČO 41186907), sídlo Madunice, je v registri zapísaný od 17. 9. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM: IČO, sídlo a základné údaje

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM (IČO 41186907) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Madunice, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 17. 9. 2004, podniká 22 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BMNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

9,7 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BMNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM

Dátum vzniku Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM je 17. 9. 2004, teda pred 22 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 251-5606
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1039904173

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM

V registri je zapísaných 12 predmetov podnikania, teda čo Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM smie robiť.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Vedenie účtovníctva
  • Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Reklamná činnosť
  • Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • Organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských, športových podujatí, kurzov, školení a seminárov
  • Kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  • Chov akvarijných rybičiek
  • Maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľnej živnosti

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BMNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BMNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

111,7 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 119 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Hlohovec119aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Hlohovec ›

Miesto podnikania: Madunice

Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM má miesto podnikania v obci Madunice, okres Hlohovec. V obci Madunice je 265 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 399.

Subjektov v obci Madunice265aktívnych
Subjektov v okrese Hlohovec5 399aktívnych
V tom istom odvetví119okres Hlohovec

Madunice: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›

Diery na trhu v okrese firmy Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BMNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoMária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BM
Sídlo922 42 MadunicePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Trnava, číslo 251-5606Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Vznik17. 9. 2004
ObecMadunice
OkresOkres Hlohovec
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BMNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

529,6 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Stráženie a Excel: Mária Mikušincová,TECHNOCENTRUM BMNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk