Ing. Peter Dechet
Prievidza · Nešpecializovaný veľkoobchod
aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 25. 9. 2026
Tržby a zisk
Ing. Peter Dechet: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ing. Peter Dechet (IČO 40834956), sídlo Prievidza, je v registri zapísaný od 14. 7. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 25. 9. 2026).
Ing. Peter Dechet: IČO, sídlo a základné údaje
Ing. Peter Dechet (IČO 40834956) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Prievidza, okres Prievidza. Dátum vzniku je 14. 7. 2003, podniká 23 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 25. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Ing. Peter Dechet
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Ing. Peter DechetNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
16,4 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026
Riziko: zaplatí Ing. Peter Dechet?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ing. Peter Dechet z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Ing. Peter Dechet a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Ing. Peter Dechet v objeme 250 € z rokov 2023 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Kultúrne zariadenia Petržalky: 250 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 250 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 1 | 250 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
Granty a dotácie pre Ing. Peter DechetNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Ing. Peter Dechet
Dátum vzniku Ing. Peter Dechet je 14. 7. 2003, teda pred 23 rokmi. Skoršie obchodné meno: Peter Dechet.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 307-18365
- Zmena obchodného menaPredtým Peter Dechet, odvtedy Ing. Peter Dechet.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Kultúrne zariadenia Petržalky. Firma vznikla 14. 7. 2003.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ing. Peter Dechet
V registri je zapísaných 10 predmetov podnikania, teda čo Ing. Peter Dechet smie robiť.
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živnsotí
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- Organizovanie kultúrnych, športových, spoločenských a vzdelávacích podujatí v rozsahu voľných živností
- Spracovanie dát
- Sekretárske služby
- Internetové služby
- Grafický dizajn
- Výroba a distribúcia propagačných materiálov v rozsahu voľných živností
- Služby súvisiace s databázami
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 25. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ing. Peter DechetNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Ing. Peter DechetNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
260,0 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Ing. Peter Dechet v odvetví veľkoobchod
Ing. Peter Dechet je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 711 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prievidza ›
Miesto podnikania: Prievidza
Ing. Peter Dechet má miesto podnikania v obci Prievidza, okres Prievidza. V obci Prievidza je 6 778 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 581.
Prievidza: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
Diery na trhu v okrese firmy Ing. Peter DechetNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Vznik | 14. 7. 2003 |
| Skoršie názvy | Peter Dechet |
| Obec | Prievidza |
| Okres | Okres Prievidza |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ing. Peter DechetNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
395,7 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Ing. Peter DechetNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.