ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Jitka Kadlčková

Aktívny · Trenčín · podniká od 2004 · 22 rokov

Čo robí

  • Holičstvo a kaderníctvo
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
Zobraziť všetky (14) ›

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Jitka Kadlčková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká22 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Jitka Kadlčková (IČO 40830845), sídlo Trenčín, je v registri zapísaný od 1. 4. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Jitka Kadlčková

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Jitka KadlčkováNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Jitka Kadlčková?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Jitka Kadlčková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Jitka Kadlčková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Jitka Kadlčková

Dátum vzniku Jitka Kadlčková je 1. 4. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné meno: Jitka Magová Kadlčková.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 320-9160
  2. Zmena obchodného menaPredtým Jitka Magová Kadlčková, odvtedy Jitka Kadlčková.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Jitka Kadlčková

V registri je zapísaných 14 predmetov podnikania, teda čo Jitka Kadlčková smie robiť.

  • Holičstvo a kaderníctvo
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Manikúra, modeláž nechtov, nechtový design
  • Depilácia
  • Vizážistika
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Jitka Kadlčková v odvetví ostatné osobné služby

Jitka Kadlčková je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť kadernícke a holičské služby. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 680 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trenčín680aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Trenčín ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Trenčín

Jitka Kadlčková má miesto podnikania v obci Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 681.

Subjektov v obci Trenčín12 184aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 681aktívnych
V tom istom odvetví680okres Trenčín

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

Jitka Kadlčková: IČO, sídlo a základné údaje

Jitka Kadlčková (IČO 40830845) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Trenčín, okres Trenčín. Začiatok podnikania je 1. 4. 2004, podniká 22 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoJitka Kadlčková
Sídlo911 06 TrenčínPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Trenčín, číslo 320-9160Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieKadernícke a holičské služby (SK NACE 9621)
Vznik1. 4. 2004
Skoršie názvyJitka Magová Kadlčková
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Trenčín

Mgr. art. Samuel JurišErika Hromeková - SAŠAAlena BežováĽubica Mikulenková - LUNAMiroslava Jarošová - MIREAOľga GulášováJaroslava Gorelčíkova - DENDRITMária SerišováTrenčín v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Jitka Kadlčková a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk