ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Miroslav Hažík

Dlhá nad Kysucou · Elektrická inštalácia

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Miroslav Hažík: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká23 rokov
zmluvy so štátom2 za 24 tis. €

Miroslav Hažík (IČO 40758133), sídlo Dlhá nad Kysucou, je v registri zapísaný od 21. 7. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Miroslav Hažík: IČO, sídlo a základné údaje

Miroslav Hažík (IČO 40758133) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dlhá nad Kysucou, okres Čadca, Žilinský kraj. Dátum vzniku je 21. 7. 2003, podniká 23 rokov.

Obchodné meno
Miroslav Hažík
IČO
40758133
DIČ
1070748877
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Dátum vzniku
21. 7. 2003
Stav
v registri aktívna
Miesto podnikania
023 54 Dlhá nad Kysucou
Okres
Čadca
Činnosť podľa registra
Elektrická inštalácia 4321
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Čadca, 502-15281
Sektor ESA 2010
Samostatne zárobkovo činné osoby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Miroslav Hažík v odvetví špecializované stavebné práce

Miroslav Hažík je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. V okrese Čadca je v tomto odvetví 3 986 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Čadca3 986aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Čadca ›

Miroslav Hažík a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Miroslav Hažík v objeme 23 670 € z roku 2014. Najväčší objem je s odberateľom Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina: 23 670 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv24 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20143. 12. 2014
Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Miroslav Hažík

Dátum vzniku Miroslav Hažík je 21. 7. 2003, teda pred 23 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 502-15281
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina, hodnota zmluvy 11 800 €. Firma vznikla 21. 7. 2003.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Dlhá nad Kysucou

Miroslav Hažík má miesto podnikania v obci Dlhá nad Kysucou, okres Čadca, Žilinský kraj. V obci Dlhá nad Kysucou je 70 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 435.

Subjektov v obci Dlhá nad Kysucou70aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 435aktívnych
V tom istom odvetví3 986okres Čadca

Dlhá nad Kysucou: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Žilinský kraj ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

Údaje z registra
Obchodné menoMiroslav Hažík
Sídlo023 54 Dlhá nad KysucouPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Čadca, 502-15281Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Sektor podľa ESA 2010Samostatne zárobkovo činné osoby
Vznik21. 7. 2003
ObecDlhá nad Kysucou
OkresOkres Čadca
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Čo firma smie robiť · 4 činnosti
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk