ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Pavol Pištej

Hromoš · Zemné práce

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Pavol Pištej: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká22 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 7 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Pavol Pištej (IČO 40718158), sídlo Hromoš, je v registri zapísaný od 1. 11. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Pavol Pištej: IČO, sídlo a základné údaje

Pavol Pištej (IČO 40718158) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Hromoš, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 1. 11. 2003, podniká 22 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Pavol Pištej

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Pavol PištejNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026

Riziko: zaplatí Pavol Pištej?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Pavol Pištej z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Pavol Pištej

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Pavol PištejNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Pavol Pištej

Dátum vzniku Pavol Pištej je 1. 11. 2003, teda pred 22 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 710-3410

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Pavol Pištej

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Pavol Pištej smie robiť.

  • Pomocné stavebné práce
  • Lešenárske práce

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Pavol PištejNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Pavol PištejNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

267,5 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Pavol Pištej v odvetví špecializované stavebné práce

Pavol Pištej je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 3 643 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Stará Ľubovňa3 643aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Stará Ľubovňa ›

Miesto podnikania: Hromoš

Pavol Pištej má miesto podnikania v obci Hromoš, okres Stará Ľubovňa. V obci Hromoš je 100 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 348.

Subjektov v obci Hromoš100aktívnych
Subjektov v okrese Stará Ľubovňa9 348aktívnych
V tom istom odvetví3 643okres Stará Ľubovňa

Hromoš: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›

Diery na trhu v okrese firmy Pavol PištejNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoPavol Pištej
Sídlo065 45 HromošPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Stará Ľubovňa, číslo 710-3410Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Vznik1. 11. 2003
ObecHromoš
OkresOkres Stará Ľubovňa
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Pavol PištejNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

3,58 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Stráženie a Excel: Pavol PištejNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk