Mikuláš Arendáč
Zaniknutý 26. 6. 2024 · Údol · podnikal 2003 až 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 26. 6. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 26. 6. 2024
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk
Mikuláš Arendáč: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 11 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Mikuláš Arendáč (IČO 40715850), sídlo Údol, je v registri zapísaný od 1. 9. 2003 do 26. 6. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).
Financie a závierky Mikuláš Arendáč
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Mikuláš Arendáč?
Peniaze od štátu: Mikuláš Arendáč
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Mikuláš Arendáč
Dátum vzniku Mikuláš Arendáč je 1. 9. 2003.
- Začiatok podnikania101 · 710-7704
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Mikuláš Arendáč v odvetví špecializované stavebné práce
Mikuláš Arendáč je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 3 700 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Údol
Mikuláš Arendáč má miesto podnikania v obci Údol, okres Stará Ľubovňa. V obci Údol je 66 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 466.
Údol: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
Mikuláš Arendáč: IČO, sídlo a základné údaje
Mikuláš Arendáč (IČO 40715850) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Údol, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 1. 9. 2003, zánik je v registri zapísaný ku dňu 26. 6. 2024, po 20 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43320 |
| Vznik | 1. 9. 2003 |
| Zánik | 26. 6. 2024 |
| Obec | Údol |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Mikuláš Arendáč
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mikuláš Arendáč
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mikuláš Arendáč
- Tendre83súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Údol
Najbližší tender zadarmo
Námestie s mestským hradomMesto Stropkovlehota 23. 10. 2026 · odhad 3,3 mil. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny248 zmlúv za 3 roky · 2 056 996 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.99 zmlúv za 3 roky · 148 778 € · naposledy 25. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra45 zmlúv za 3 roky · 298 304 € · naposledy 17. 11. 2025 Všetkých 282 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Údol
EZSO, s.r.o.STORMS s.r.o.RS Investment, s.r.o.Poľnohospodárske výrobno-obchodné družstvo…FUTUR-e automation s. r. o.Všetky firmy v obci Údol ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.32) v okrese Stará Ľubovňa
J+A mont s. r. o.MARŠALLE, s.r.o.ALLUX s.r.o.AVADON, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.