ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Alena Mlinarčíková

Aktívny · Prešov · podniká od 2003 · 23 rokov

Čo robí

  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Alena Mlinarčíková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká23 rokov
zmluvy so štátom0

Alena Mlinarčíková (IČO 40636640), sídlo Prešov, je v registri zapísaný od 3. 3. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Alena Mlinarčíková

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Alena MlinarčíkováNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Alena Mlinarčíková?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Alena Mlinarčíková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Alena Mlinarčíková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História Alena Mlinarčíková

Dátum vzniku Alena Mlinarčíková je 3. 3. 2003, teda pred 23 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 707-21751

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Alena Mlinarčíková

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Alena Mlinarčíková smie robiť.

  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Alena Mlinarčíková v odvetví právne a účtovnícke činnosti

Alena Mlinarčíková je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. V okrese Prešov je v tomto odvetví 775 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Prešov775aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Prešov ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Miesto podnikania: Prešov

Alena Mlinarčíková má miesto podnikania v obci Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 766 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 28 978.

Subjektov v obci Prešov17 766aktívnych
Subjektov v okrese Prešov28 978aktívnych
V tom istom odvetví775okres Prešov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Alena Mlinarčíková: IČO, sídlo a základné údaje

Alena Mlinarčíková (IČO 40636640) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Prešov, okres Prešov. Začiatok podnikania je 3. 3. 2003, podniká 23 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoAlena Mlinarčíková
Sídlo080 01 PrešovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Prešov, číslo 707-21751Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Vznik3. 3. 2003
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Prešov

Jaromír ĎuricaDaniela Platková - LOTTIEIng. Viliam KrišIng. Jozef SabolIng. Peter ČabaraMonika ČarnogurskáAnastázia BlihárováMgr. Jana Rojčeková, advokátkaPrešov v číslach ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Alena Mlinarčíková a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk