ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zdenka Borovská

Ruskov

zaniknutá 12. 10. 2021

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 12. 10. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 17. 9. 2026

Tržby a zisk

Zdenka Borovská: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom1

V registri má 4 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Zdenka Borovská (IČO 40438490), sídlo Ruskov, je v registri zapísaný od 1. 11. 2002 do 12. 10. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 9. 2026).

Zdenka Borovská: IČO, sídlo a základné údaje

Zdenka Borovská (IČO 40438490) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Ruskov, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 1. 11. 2002. V registri je zapísaný zánik ku dňu 12. 10. 2021.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Zdenka Borovská

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Zdenka BorovskáNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 732 200 €Budúci mesiac 37,5 mil. €Najbližší polrok 39,2 mil. €Najbližší rok 39,2 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Riziko: zaplatí Zdenka Borovská?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Zdenka Borovská z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Zdenka Borovská a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Zdenka Borovská z roku 2013.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201325. 7. 2013

Granty a dotácie pre Zdenka BorovskáNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 12,7 mil. €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 171,8 mil. €Najbližší rok 577,2 mil. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

História Zdenka Borovská

Dátum vzniku Zdenka Borovská je 1. 11. 2002.

  1. Začiatok podnikania101 · 806-9305
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 9. 10. 2002.
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Zdenka Borovská v odvetví maloobchod

Zdenka Borovská je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 977 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice - okolie977aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice - okolie ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Zdenka BorovskáNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 930 064 €Budúci mesiac 2,1 mil. €Najbližší polrok 38,5 mil. €Najbližší rok 52,9 mil. €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Miesto podnikania: Ruskov

Zdenka Borovská má miesto podnikania v obci Ruskov, okres Košice - okolie. V obci Ruskov je 234 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 033.

Subjektov v obci Ruskov234aktívnych
Subjektov v okrese Košice - okolie13 033aktívnych
V tom istom odvetví977okres Košice - okolie

Ruskov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›

Údaje z registra
Obchodné menoZdenka Borovská
Sídlo044 19 RuskovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Košice-okolie, číslo 806-9305Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 47190
Vznik1. 11. 2002
Zánik12. 10. 2021
ObecRuskov
OkresOkres Košice - okolie
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Diery na trhu v okrese firmy Zdenka BorovskáNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Zdenka BorovskáNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 21,4 mil. €Tento mesiac 3,1 mil. €Posledný polrok 67,1 mil. €Posledný rok 397,5 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť víťazov

Sieť prepojení firmy Zdenka BorovskáNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk