ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Martin Petrák

Skalité · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Martin Petrák: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká24 rokov
zmluvy so štátom3 za 6 tis. €

V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Martin Petrák (IČO 40141985), sídlo Skalité, je v registri zapísaný od 23. 8. 2002 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Martin Petrák: IČO, sídlo a základné údaje

Martin Petrák (IČO 40141985) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Skalité, okres Čadca, Žilinský kraj. Dátum vzniku je 23. 8. 2002, podniká 24 rokov.

Obchodné meno
Martin Petrák
IČO
40141985
DIČ
1048029829
IČ DPH
SK1048029829 platiteľ DPH od 15. 6. 2023
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Dátum vzniku
23. 8. 2002
Stav
v registri aktívna
Miesto podnikania
023 14 Skalité
Okres
Čadca
Odvetvie
Maloobchod SK NACE 47
Činnosť podľa registra
Ostatný nešpecializovaný maloobchod 4712
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Čadca, 502-14480
Sektor ESA 2010
Samostatne zárobkovo činné osoby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Martin Petrák v odvetví maloobchod

Martin Petrák je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Čadca je v tomto odvetví 1 074 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Čadca1 074aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Čadca ›

Martin Petrák a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Martin Petrák v objeme 6 064 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 6 064 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 064 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20233. 8. 2023
Objem zmlúv so štátom Martin Petrák po rokoch
Objem verejných zmlúv Martin Petrák po rokochZmluvy podľa roka účinnosti, spolu 6 064 €. 2023: 1 492 €1 4922025: 1 935 €1 9352026: 2 637 €2 637202320252026

Rok s najväčším objemom: 2026, 2 637 € v 1 zmluve.

Čísla v tabuľke
Zmluvy so štátom po rokoch
RokZmlúvObjem
202612 637 €
202511 935 €
202311 492 €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.

Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Martin Petrák

Dátum vzniku Martin Petrák je 23. 8. 2002, teda pred 24 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 502-14480
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1048029829
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., hodnota zmluvy 1 492 €. Firma vznikla 23. 8. 2002.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Skalité

Martin Petrák má miesto podnikania v obci Skalité, okres Čadca, Žilinský kraj. V obci Skalité je 665 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 435.

Subjektov v obci Skalité665aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 435aktívnych
V tom istom odvetví1 074okres Čadca

Skalité: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Žilinský kraj ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

Údaje z registra
Obchodné menoMartin Petrák
Sídlo023 14 SkalitéPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Čadca, 502-14480Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 05:44.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Sektor podľa ESA 2010Samostatne zárobkovo činné osoby
Vznik23. 8. 2002
ObecSkalité
OkresOkres Čadca
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Čo firma smie robiť · 3 činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk