Martin Astrab A4
Aktívny · Budkovce · podniká od 2001 · 25 rokov
Čo robí
- Poskytovanie softwaru - predaj hotových programov
- Poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií
- Výroba webstránok a internetových aplikáciíTvorba a distribúcia multimediálnych produktov
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2001Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 16. 10. 2026 o 19:10
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk
Martin Astrab A4: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Martin Astrab A4 (IČO 40007367), sídlo Budkovce, je v registri zapísaný od 19. 10. 2001 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).
Mzdy v odbore Informácie a komunikácia v okrese Michalovce
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Informácie a komunikácia v okrese Michalovce2 039 €
- Všetky odvetvia v okrese Michalovce1 665 €
- Informácie a komunikácia na Slovensku2 930 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky Martin Astrab A4
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Martin Astrab A4?
Peniaze od štátu: Martin Astrab A4
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Martin Astrab A4
Dátum vzniku Martin Astrab A4 je 19. 10. 2001, teda pred 25 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 807-11509
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Martin Astrab A4
- Poskytovanie softwaru - predaj hotových programov
- Poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií
- Výroba webstránok a internetových aplikáciíTvorba a distribúcia multimediálnych produktov
- Reklamné činnosti - šírenie reklamy, propagačná činnosť, webhosting
- Nákup a predaj výpočtovej techniky
- Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie a usporiadavanie kurzov, školení a seminárov, vrátane ich odborného zabezpečeniaŠkoliaca a lektorská činnosť
- Podnikateľské poradenstvo v registrovanom predmete podnikaniaMarketing
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Martin Astrab A4 v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Martin Astrab A4 je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 174 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Budkovce
Martin Astrab A4 má miesto podnikania v obci Budkovce, okres Michalovce. V obci Budkovce je 148 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747.
Budkovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Martin Astrab A4: IČO, sídlo a základné údaje
Martin Astrab A4 (IČO 40007367) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Budkovce, okres Michalovce. Začiatok podnikania je 19. 10. 2001, podniká 25 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Vznik | 19. 10. 2001 |
| Obec | Budkovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Budkovce
EPJ BUILD s. r. o.CORDIAS s. r. o.PALI-DENT, spol. s r.o.ZDRAVEX, s.r.o.Urbárska spoločnosť-pozemkové spoločenstvo…Všetky firmy v obci Budkovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Michalovce
Cypronia s.r.o.Autotrading SV, s. r. o.Hi-Tech Systems, s.r.o.IT Core s.r.o.BERISCOPE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.