ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi

Sereď · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu20 rokov
zmluvy so štátom0

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi (IČO 37990047), sídlo Sereď, je v registri zapísaná od 24. 11. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi: IČO, sídlo a základné údaje

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi (IČO 37990047) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 24. 11. 2005, na trhu je 20 rokov. Štatutárom je Daniela Rychtáriková.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Štatutár Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi

Podľa Registra právnických osôb koná za Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Tendre pre Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v SerediNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

167,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026

Financie a závierky Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Granty a dotácie pre Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v SerediNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

2,07 mld. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Peniaze od štátu: Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi

Dátum vzniku Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi je 24. 11. 2005, teda pred 20 rokmi. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-26892
  2. Nový štatutár: Daniela RychtárikováIný štatutárny orgán

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Končiace zmluvy v odbore firmy Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v SerediNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

166,9 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Činnosti Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi smie robiť.

  • postihnutí zdravotne

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v SerediNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi v odvetví členské organizácie

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Galanta je v tomto odvetví 903 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Galanta903aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Galanta ›

Diery na trhu v okrese firmy Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v SerediNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Sídlo Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi: Sereď

Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi sídli na adrese Fraňa Kráľa 6, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 522 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 050. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sereď2 522aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 050aktívnych
V tom istom odvetví903okres Galanta
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

Údaje z registra
Obchodné menoSlovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v Seredi
SídloFraňa Kráľa 6, 926 01 Sereď
Zapísaná vRegister občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-26892Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik24. 11. 2005
ObecSereď
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v SerediNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Stráženie a Excel: Slovenský zväz zdravotne postihnutých detí a mládeže v SerediNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk