Mestské služby Jelšava
Jelšava
112 738 €tržby 2013+431 €zisk 2013aktívna 22 rokov10 až 19 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 112 738 €, výsledok hospodárenia 431 €
Mestské služby Jelšava (IČO 37950011), sídlo Jelšava, je v registri zapísaná od 1. 1. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Mestské služby Jelšava
Mestské služby Jelšava má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 10 až 19 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 103 031 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Mestské služby Jelšava
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Mestské služby Jelšava
Za rok 2013 má Mestské služby Jelšava v závierke tržby 112 738 €, a výsledok hospodárenia +431 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 718 € podľa Finančnej správy SR.
Všetky čísla zo závierok Mestské služby Jelšava (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 112 738 € | 431 € | 235 197 € | −23 954 € | 256 590 € | — | +0,4 % |
Riziko: zaplatí Mestské služby Jelšava?
Mestské služby Jelšava a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 20 zmlúv s dodávateľom Mestské služby Jelšava v objeme 285 573 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca: 270 573 € v 16 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2017, 98 852 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2022 | 1 | 15 000 € |
| 2019 | 4 | 43 202 € |
| 2018 | 3 | 35 439 € |
| 2017 | 1 | 98 852 € |
| 2016 | 1 | 23 655 € |
| 2015 | 3 | 47 272 € |
| 2014 | 2 | 8 939 € |
| 2013 | 2 | 13 214 € |
| 2012 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Mestské služby Jelšava
Dátum vzniku Mestské služby Jelšava je 1. 1. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnosti331
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021761478
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca. Firma vznikla 1. 1. 2004.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 112 738 € · majetok 235 197 €
- Najväčšia verejná zmluva: 98 852 €Objednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca. Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest u verejných zamestnávateľov vo vymedzených oblastiach zamestnávania pre UoZ v rá
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Mestské služby Jelšava v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Mestské služby Jelšava je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81). V okrese Revúca je v tomto odvetví 47 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mestské služby Jelšava 5. z 9.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BEGORA s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 275 800 € (2024)
- ALTER Eco s.r.o.Dvory nad Žitavou · tržby 275 559 € (2025)
- KOSIT SERVICES s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 274 636 € (2025)
- D - centrum s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 274 407 € (2025)
- DeVro, s. r. o.Vavrečka · tržby 274 244 € (2025)
- Lolium, s.r.o.Vernár · tržby 273 652 € (2025)
- Boma plus spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 273 587 € (2025)
- MadNet Plus, s.r.o.Veľký Meder · tržby 273 312 € (2025)
- cleaning services plus s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 273 120 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mestské služby Jelšava, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mestské služby Jelšava: Jelšava
Mestské služby Jelšava sídli na adrese Tomášikova 688, 049 16 Jelšava, okres Revúca. V obci Jelšava je 230 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 540. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Jelšava: obyvatelia a dáta ›Okres Revúca ›Adresár firiem v okrese Revúca ›
Mestské služby Jelšava: IČO, sídlo a základné údaje
Mestské služby Jelšava (IČO 37950011) je právna forma 331 so sídlom v obci Jelšava, okres Revúca. Dátum vzniku je 1. 1. 2004, na trhu je 22 rokov. Za rok 2013 sú v závierke tržby 112 738 € a výsledok hospodárenia +431 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | právna forma 331 |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 81290 |
| Vznik | 1. 1. 2004 |
| Obec | Jelšava |
| Okres | Okres Revúca |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 718 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Mestské služby Jelšava
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mestské služby Jelšava
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mestské služby Jelšava
- Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy68zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v obci Jelšavatypický nepokrytý dopyt 94 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina250 zmlúv za 3 roky · 6 445 859 € · naposledy 15. 10. 2026Mesto Stará Ľubovňa,88 zmlúv za 3 roky · 24 823 683 € · naposledy 14. 10. 2026Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja48 zmlúv za 3 roky · 471 248 € · naposledy 5. 5. 2026 Všetkých 6 078 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Jelšava
Slovenské magnezitové závody, akciová…ATTILA, s.r.o.Forest service, s.r.o.Mestské lesy Jelšava, s.r.o.DAGMAR ELEKTRO s.r.o.Všetky firmy v obci Jelšava ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.