Športový hokejbalový klub Poprad
Poprad · Činnosti športových klubov
46 235 €tržby 2025 ▲ 878 %−12 165 €strata 2025aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 528 €, výsledok hospodárenia 15 661 €
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 3 586 €
- 23 : tržby 33 241 €, výsledok hospodárenia 1 705 €
- 24 : tržby 4 730 €, výsledok hospodárenia 2 694 €
- 25 : tržby 46 235 €, výsledok hospodárenia -12 165 €
Športový hokejbalový klub Poprad (IČO 37943669) mala v roku 2025 tržby 46 235 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Športový hokejbalový klub Poprad
Podľa Registra právnických osôb koná za Športový hokejbalový klub Poprad 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Tržby, zisk a majetok Športový hokejbalový klub Poprad
Za rok 2025 má Športový hokejbalový klub Poprad v závierke tržby 46 235 €, o 877,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −12 165 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 46 235 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Športový hokejbalový klub Poprad
Najvyššie tržby: rok 2025, 46 235 €. Najnižšie: rok 2022, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 235 € |
| 2024 | 4 730 € |
| 2023 | 33 241 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 528 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 481 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −12 165 € |
| 2024 | 2 694 € |
| 2023 | 1 705 € |
| 2022 | 3 586 € |
| 2021 | 15 661 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Športový hokejbalový klub Poprad
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −26,3 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Športový hokejbalový klub Poprad | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −26,3 % | +3,5 % |
| 2024 | +57,0 % | +2,6 % |
| 2023 | +5,1 % | +1,6 % |
| 2022 | — | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Športový hokejbalový klub Poprad
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 309 €, vlastné imanie 3 483 € a záväzky 826 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 309 € | 3 483 € | 826 € |
| 2024 | 16 474 € | 16 474 € | 0 € |
| 2023 | 27 114 € | 20 197 € | 6 917 € |
| 2022 | 23 309 € | 21 160 € | 2 149 € |
| 2021 | 17 574 € | 17 574 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Športový hokejbalový klub Poprad (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 235 € | −12 165 € | 4 309 € | 3 483 € | 826 € | — | −26,3 % |
| 2024 | 4 730 € | 2 694 € | 16 474 € | 16 474 € | 0 € | — | +57,0 % |
| 2023 | 33 241 € | 1 705 € | 27 114 € | 20 197 € | 6 917 € | — | +5,1 % |
| 2022 | 0 € | 3 586 € | 23 309 € | 21 160 € | 2 149 € | — | +5 123 528,6 % |
| 2021 | 528 € | 15 661 € | 17 574 € | 17 574 € | 0 € | — | +2 966,1 % |
Riziko: zaplatí Športový hokejbalový klub Poprad?
Športový hokejbalový klub Poprad a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Športový hokejbalový klub Poprad v objeme 1 554 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Hrabušice: 1 450 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2023, 1 554 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2023 | 2 | 1 554 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Športový hokejbalový klub Poprad
Dátum vzniku Športový hokejbalový klub Poprad je 12. 10. 2004, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-24562
- Nový štatutár: Daniel LipárIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 528 € · majetok 17 574 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Hrabušice, hodnota zmluvy 1 450 €. Firma vznikla 12. 10. 2004.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 46 235 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Športový hokejbalový klub Poprad
- kluby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Športový hokejbalový klub Poprad v odvetví šport, zábava a rekreácia
Športový hokejbalový klub Poprad je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), Športový hokejbalový klub Poprad má 46 235 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 679 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Športový hokejbalový klub Poprad 42. z 132.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 129 €, polovica do 19 770 €, tri štvrtiny do 52 173 €; 10 % firiem má viac než 180 450 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 129 € |
| medián | 19 770 € |
| horný kvartil | 52 173 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 450 € |
| Športový hokejbalový klub Poprad | 46 235 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Športový hokejbalový klub Poprad
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Športový hokejbalový klub Poprad s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Športový hokejbalový klub Poprad | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 235 € | 19 770 € |
| 2024 | 4 730 € | 17 505 € |
| 2023 | 33 241 € | 16 417 € |
| 2022 | 0 € | 14 000 € |
| 2021 | 528 € | 11 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Športový hokejbalový klub Poprad | 46 235 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 24 789 € |
| medián kraja | 17 584 € |
| medián Slovenska | 19 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MHK PiešťanyPiešťany · tržby 103 481 € (2025)
- MK TRAIL PROS, s. r. o.Žilina · tržby 103 433 € (2025)
- SAMPAUTO s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 331 € (2025)
- Akademický športový klub Prírodovedec BratislavaBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 103 300 € (2025)
- Acezone s.r.o.Nové Zámky · tržby 103 253 € (2017)
- CFTT s. r. o.Trnava · tržby 102 975 € (2025)
- LAUGO PRO s.r.o.Trenčín · tržby 102 287 € (2025)
- DECOEM s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 101 944 € (2025)
- MONDO GIOCHI, s.r.o.Piešťany · tržby 101 837 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Športový hokejbalový klub Poprad, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Športový hokejbalový klub Poprad: Poprad
Športový hokejbalový klub Poprad sídli na adrese Šrobárova 25, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 419 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
Športový hokejbalový klub Poprad: IČO, sídlo a základné údaje
Športový hokejbalový klub Poprad (IČO 37943669) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 12. 10. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Daniel Lipár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 235 € a výsledok hospodárenia −12 165 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 12. 10. 2004 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Športový hokejbalový klub Poprad má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 235 €, typická firma odvetvia 19 770 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy Športový hokejbalový klub Poprad
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Športový hokejbalový klub Poprad
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Športový hokejbalový klub Poprad
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 900 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy961zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice453 zmlúv za 3 roky · 2 496 806 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 743 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Poprad
ZA HORIZONTYHOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD…Basketbalový klub mládežeKlub plávania AQUACITY PopradFutbalový klub Poprad
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.