Šrobárova nadácia
Vysoké Tatry · Ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n.
aktívna 22 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk
Šrobárova nadácia: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Šrobárova nadácia (IČO 37940431), sídlo Vysoké Tatry, je v registri zapísaná od 16. 4. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Šrobárova nadácia
Podľa Registra právnických osôb koná za Šrobárova nadácia 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci Šrobárova nadácia
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Sukmont a.s.50,0 %
- SLOVEKO a.s.25,0 %
- Medochemie Ltd o.z.z.o.25,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Sukmont a.s.od 16. 4. 2004 | 3 319 € | 50,0 % |
| SLOVEKO a.s.od 16. 4. 2004 | 1 660 € | 25,0 % |
| Medochemie Ltd o.z.z.o.od 16. 4. 2004 | 1 660 € | 25,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Šrobárova nadácia
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Šrobárova nadácia
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 184 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −248 € |
| 2024 | −248 € |
| 2023 | −237 € |
| 2022 | −233 € |
| 2021 | −218 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Šrobárova nadácia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 294 €, vlastné imanie 5 194 € a záväzky 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 294 € | 5 194 € | 100 € |
| 2024 | 5 543 € | 5 443 € | 100 € |
| 2023 | 5 791 € | 5 691 € | 100 € |
| 2022 | 6 027 € | 5 927 € | 100 € |
| 2021 | 6 260 € | 6 160 € | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Šrobárova nadácia (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −248 € | 5 294 € | 5 194 € | 100 € | — | — |
| 2024 | — | −248 € | 5 543 € | 5 443 € | 100 € | — | — |
| 2023 | — | −237 € | 5 791 € | 5 691 € | 100 € | — | — |
| 2022 | — | −233 € | 6 027 € | 5 927 € | 100 € | — | — |
| 2021 | — | −218 € | 6 260 € | 6 160 € | 100 € | — | — |
Riziko: zaplatí Šrobárova nadácia?
Peniaze od štátu: Šrobárova nadácia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Šrobárova nadácia
Dátum vzniku Šrobárova nadácia je 16. 4. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiNadácia · 203/Na-2002/747
- Zapísaný správca: Jana HrušovskáSprávca
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 6 260 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Šrobárova nadácia
- detské
- zdravotnícke
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Šrobárova nadácia v odvetví sociálna práca bez ubytovania
Šrobárova nadácia je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88), činnosť ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n.. V okrese Poprad je v tomto odvetví 61 aktívnych subjektov.
Sídlo Šrobárova nadácia: Vysoké Tatry
Šrobárova nadácia sídli na adrese Dolný Smokovec 70, 059 81 Vysoké Tatry, okres Poprad. V obci Vysoké Tatry je 1 059 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231.
Vysoké Tatry: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
Šrobárova nadácia: IČO, sídlo a základné údaje
Šrobárova nadácia (IČO 37940431) je nadácia so sídlom v obci Vysoké Tatry, okres Poprad. Dátum vzniku je 16. 4. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Jana Hrušovská.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nadácia |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n. (SK NACE 8899) |
| Vznik | 16. 4. 2004 |
| Obec | Vysoké Tatry |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Šrobárova nadácia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Šrobárova nadácia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Šrobárova nadácia
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy1 201zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Vysoké Tatrytypický nepokrytý dopyt 251 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava549 zmlúv za 3 roky · 26 584 387 € · naposledy 18. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR443 zmlúv za 3 roky · 95 241 305 € · naposledy 17. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.165 zmlúv za 3 roky · 7 000 € · naposledy 30. 7. 2026 Všetkých 3 544 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Vysoké Tatry
GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.Národný ústav detskej tuberkulózy a…DOMÉNA, s.r.o.KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.BODOS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vysoké Tatry ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 88.99) v okrese Poprad
DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.Slovenský Červený kríž, územný spolok PopradDOBRÝ ANJEL, n. o.Onkológia - rádioterapia Poprad, n.f.LÉTHÉ, n. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.