Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Bratislava - Nové Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
10 €tržby 2025 ▲ 0 %−535 €strata 2025aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 720 €, výsledok hospodárenia 502 €
- 22 : tržby 10 €, výsledok hospodárenia -267 €
- 23 : tržby 30 €, výsledok hospodárenia -45 €
- 24 : tržby 10 €, výsledok hospodárenia -63 €
- 25 : tržby 10 €, výsledok hospodárenia -535 €
Vlastníci garáží na Moravskej ulici (IČO 37929640) mala v roku 2025 tržby 10 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Podľa Registra právnických osôb koná za Vlastníci garáží na Moravskej ulici 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Za rok 2025 má Vlastníci garáží na Moravskej ulici v závierke tržby 10 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −535 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 720 €.
Výkaz ziskov a strát Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Najvyššie tržby: rok 2021, 720 €. Najnižšie: rok 2022, 10 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 10 € |
| 2024 | 10 € |
| 2023 | 30 € |
| 2022 | 10 € |
| 2021 | 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −408 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −535 € |
| 2024 | −63 € |
| 2023 | −45 € |
| 2022 | −267 € |
| 2021 | 502 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+200,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | −66,7 % |
| 2023 | +200,0 % |
| 2022 | −98,6 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Vlastníci garáží na Moravskej ulici
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 455 €, vlastné imanie 12 455 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 12 455 € | 12 455 € |
| 2024 | 12 991 € | 12 991 € |
| 2023 | 12 741 € | 12 741 € |
| 2022 | 12 300 € | 12 300 € |
| 2021 | 12 065 € | 12 065 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Vlastníci garáží na Moravskej ulici (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 € | −535 € | 12 455 € | 12 455 € | — | — | −5 351,8 % |
| 2024 | 10 € | −63 € | 12 991 € | 12 991 € | — | — | −629,6 % |
| 2023 | 30 € | −45 € | 12 741 € | 12 741 € | — | — | −151,0 % |
| 2022 | 10 € | −267 € | 12 300 € | 12 300 € | — | — | −2 666,2 % |
| 2021 | 720 € | 502 € | 12 065 € | 12 065 € | — | — | +69,7 % |
Riziko: zaplatí Vlastníci garáží na Moravskej ulici?
Peniaze od štátu: Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Dátum vzniku Vlastníci garáží na Moravskej ulici je 2. 5. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-30116
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 720 € · majetok 12 065 €
- Nový štatutár: Martin OndreičkaIný štatutárny orgán
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 10 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Vlastníci garáží na Moravskej ulici
- byty, garáže, chaty
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Vlastníci garáží na Moravskej ulici v odvetví členské organizácie
Vlastníci garáží na Moravskej ulici je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Vlastníci garáží na Moravskej ulici má 10 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 275 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Vlastníci garáží na Moravskej ulici 300. z 300.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| Vlastníci garáží na Moravskej ulici | 10 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Vlastníci garáží na Moravskej ulici
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Vlastníci garáží na Moravskej ulici s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vlastníci garáží na Moravskej ulici | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 10 € | 9 946 € |
| 2024 | 10 € | 8 833 € |
| 2023 | 30 € | 8 790 € |
| 2022 | 10 € | 8 089 € |
| 2021 | 720 € | 3 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Vlastníci garáží na Moravskej ulici | 10 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 11 946 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Naša alternatívaDolný Kubín · tržby 24 € (2025)
- Nezisková organizácia VodopádHlboké nad Váhom · tržby 24 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť LietavaLietava · tržby 22 € (2025)
- Motocyklový spolok Kerecsen - Kerecsen Motoros Egyesület Kerecsen Biker´s groupVeľký Blh · tržby 20 € (2025)
- Poľovnícke združenie ĽuboriečkaĽuboriečka · tržby 20 € (2024)
- V8 Motor ClubBratislava - mestská časť Rača · tržby 20 € (2025)
- Pomocné labkyLučenec · tržby 20 € (2025)
- Občianske združenie Na ťahuGelnica · tržby 20 € (2025)
- "Skupina Pomocníkov Zeme"Stará Turá · tržby 19 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Vlastníci garáží na Moravskej ulici, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Vlastníci garáží na Moravskej ulici: Bratislava - Nové Mesto
Vlastníci garáží na Moravskej ulici sídli na adrese Moravská, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Vlastníci garáží na Moravskej ulici: IČO, sídlo a základné údaje
Vlastníci garáží na Moravskej ulici (IČO 37929640) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 2. 5. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Martin Ondreička. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 € a výsledok hospodárenia −535 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 2. 5. 2007 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Vlastníci garáží na Moravskej ulici má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Vlastníci garáží na Moravskej ulici
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Vlastníci garáží na Moravskej ulici
- Tendre109súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 342zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Najbližší tender zadarmo
ČOV Nový SvetObec Nový Svetlehota 16. 10. 2026 · odhad 2,2 mil. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 306 536 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 439 zmlúv za 3 roky · 22 816 732 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 396 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava III
Výskumný ústav zváračskýOBČIANSKE ZDRUŽENIE A P H P AWe Love SynergyZdruženie na pomoc ľuďom s mentálnym…SILNÉ REČI o. z.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.