Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
Trenčín · Umelecké vzdelávanie
564 742 €tržby 2022+10 550 €zisk 2022aktívna 20 rokov20 až 24 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 564 742 €, výsledok hospodárenia 10 550 €
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín (IČO 37922611), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 1. 9. 2006 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 20 až 24 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
Podľa Registra právnických osôb koná za Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
Za rok 2022 má Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín v závierke tržby 564 742 €, a výsledok hospodárenia +10 550 €.
Súvaha Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 91 482 €, vlastné imanie 91 482 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2022 | 91 482 € | 91 482 € |
| 2021 | 101 727 € | 101 727 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 564 742 € | 10 550 € | 91 482 € | 91 482 € | — | — | +1,9 % |
| 2021 | — | — | 101 727 € | 101 727 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín?
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 29 zmlúv s dodávateľom Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín v objeme 19 570 337 € z rokov 2019 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Základná škola Veľkomoravská 12: 19 531 901 € v 9 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 12 376 570 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 12 376 570 € |
| 2025 | 4 | 7 155 331 € |
| 2024 | 9 | 15 513 € |
| 2023 | 7 | 19 385 € |
| 2022 | 5 | 3 538 € |
| 2019 | 1 | 1 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
Dátum vzniku Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín je 1. 9. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia · 100004657
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, hodnota zmluvy 1 €. Firma vznikla 1. 9. 2006.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 101 727 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2, posledné tržby 564 742 €.
- Nový štatutár: Viktória AndoRiaditeľ
- Najväčšia verejná zmluva: 12 371 977 €Objednávateľ Základná škola Veľkomoravská 12. Zmluva o nájme nebytových priestorov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
- Umelecké vzdelávanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín v odvetví vzdelávanie
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť umelecké vzdelávanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 30 933 € (4 152 závierok), Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín má 564 742 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 461 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín 7. z 172.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 9 080 €, polovica do 30 933 €, tri štvrtiny do 77 284 €; 10 % firiem má viac než 199 714 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 601 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 9 080 € |
| medián | 30 933 € |
| horný kvartil | 77 284 € |
| 10 % firiem má viac než | 199 714 € |
| Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín | 564 742 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 564 742 € | 30 933 € |
| 2021 | — | 26 543 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín | 564 742 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 45 623 € |
| medián kraja | 33 840 € |
| medián Slovenska | 30 933 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Bussiness enterprise s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 281 039 € (2013)
- BELUPET, s.r.o.Drženice · tržby 1 270 768 € (2025)
- Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Jabloňová 1351, ZvolenZvolen · tržby 1 268 632 € (2013)
- Inovicom s.r.o.Trstená · tržby 1 266 170 € (2025)
- K-Kom s. r. o.Horná Streda · tržby 1 258 540 € (2025)
- RECYKLÁTY, s.r.o.Vydrany · tržby 1 224 612 € (2025)
- NBC Bratislava, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 210 553 € (2025)
- Fleming Trainings s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 206 035 € (2025)
- Autoškola Beňuš, s. r. o.Dolný Kubín · tržby 1 176 515 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín: Trenčín
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín sídli na adrese Novomeského 11, 911 08 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín: IČO, sídlo a základné údaje
Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín (IČO 37922611) je nezisková organizácia so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 1. 9. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Viktória Ando. Za rok 2022 sú v závierke tržby 564 742 € a výsledok hospodárenia +10 550 €, počet zamestnancov podľa registra je 20 až 24.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Umelecké vzdelávanie (SK NACE 8552) |
| Vznik | 1. 9. 2006 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2022 mala 564 742 €, typická firma odvetvia 30 933 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 4 152 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Súkromná základná umelecká škola, Novomeského 11, Trenčín
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy50zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou60 zmlúv za 3 roky · 247 759 € · naposledy 1. 10. 2026Kultúrne zariadenia Petržalky53 zmlúv za 3 roky · 31 042 € · naposledy 15. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas36 zmlúv za 3 roky · 7 766 € · naposledy 1. 10. 2026 Všetkých 633 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.52) v okrese Trenčín
Súkromná základná umelecká škola ADIA…Flash Art & Science s.r.o.Pucle s.r.o.Súkromná základná umelecká škola…MTerapio, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.