ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

Dulov · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

79 001 €tržby 2025 ▲ 95 %+49 074 €zisk 2025

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

79 001 €tržby 2025 ▲ 95 %
+49 074 €zisk 2025
  1. 2021 : tržby 10 934 €, výsledok hospodárenia 6 850 €
  2. 2022 : tržby 34 775 €, výsledok hospodárenia 15 375 €
  3. 2023 : tržby 66 590 €, výsledok hospodárenia 34 841 €
  4. 2024 : tržby 40 476 €, výsledok hospodárenia 20 506 €
  5. 2025 : tržby 79 001 €, výsledok hospodárenia 49 074 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Urbárska obec Dulov, pozem. spol. (IČO 37920880) mala v roku 2025 tržby 79 001 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutári Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

Podľa Registra právnických osôb konajú za Urbárska obec Dulov, pozem. spol. 3 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Tržby, zisk a majetok Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

Za rok 2025 má Urbárska obec Dulov, pozem. spol. v závierke tržby 79 001 €, o 95,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +49 074 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 79 001 €.

Tržby 202579 tis. €▲ +95,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202549 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025138 tis. €
Vlastné imanie 2025123 tis. €
Záväzky 202515 tis. €11,0 % majetku
Pridaná hodnota 202544 tis. €
Zisková marža 2025+62,1 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 5 rokov127 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

Výkaz ziskov a strát Urbárska obec Dulov, pozem. spol. za rok 2025: tržby 79 001 €, výsledok hospodárenia +49 074 €, zisková marža +62,1 %.

Súvaha Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

Súvaha Urbárska obec Dulov, pozem. spol. na konci roka 2025: majetok (aktíva) 137 754 €, vlastné imanie 122 632 €, záväzky 15 122 €.

Všetky čísla zo závierok Urbárska obec Dulov, pozem. spol. (5 rokov)
Čísla zo závierok Urbárska obec Dulov, pozem. spol. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202579 001 €49 074 €137 754 €122 632 €15 122 €43 843 €+62,1 %
202440 476 €20 506 €87 918 €73 557 €14 361 €13 543 €+50,7 %
202366 590 €34 841 €112 834 €91 897 €20 937 €35 130 €+52,3 %
202234 775 €15 375 €73 365 €58 003 €15 362 €7 741 €+44,2 %
202110 934 €6 850 €74 346 €69 052 €5 294 €−5 047 €+62,6 %

Tendre a granty pre vašu firmu

Sieť prepojení firmy Urbárska obec Dulov, pozem. spol.NÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Riziko: zaplatí Urbárska obec Dulov, pozem. spol.?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Urbárska obec Dulov, pozem. spol. z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Zmluvy úradov, ktoré čoskoro končia

História firmy Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

Dátum vzniku Urbárska obec Dulov, pozem. spol. je 13. 1. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0014/302
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 10 934 € · majetok 74 346 €
  3. Zapísaný neurčené: Ľubomír RendekNeurčené
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021941449
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 79 001 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Urbárska obec Dulov, pozem. spol.

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Urbárska obec Dulov, pozem. spol. smie robiť.

  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Urbárska obec Dulov, pozem. spol. v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Urbárska obec Dulov, pozem. spol. je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 479 € (3 547 závierok), Urbárska obec Dulov, pozem. spol. má 79 001 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 122 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Urbárska obec Dulov, pozem. spol. 11. z 46.

V odvetví v okrese Ilava122aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 547Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Urbárska obec Dulov, pozem. spol., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Ilava ›

Kto vyhráva súťaže vo vašom odbore

Sídlo Urbárska obec Dulov, pozem. spol.: Dulov

Urbárska obec Dulov, pozem. spol. sídli na adrese Dulov 168, 018 52 Dulov, okres Ilava. V obci Dulov je 111 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 939.

Subjektov v obci Dulov111aktívnych
Subjektov v okrese Ilava7 939aktívnych
V tom istom odvetví122okres Ilava

Dulov: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

Urbárska obec Dulov, pozem. spol.: IČO, sídlo a základné údaje

Urbárska obec Dulov, pozem. spol. (IČO 37920880) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Dulov, okres Ilava. Dátum vzniku je 13. 1. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Milan Staňo, Štefan Maďar a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 79 001 € a výsledok hospodárenia +49 074 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoUrbárska obec Dulov, pozem. spol.
SídloDulov 168, 018 52 Dulov
Zapísaná vRegister pozemkových spoločenstiev, Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, R-0014/302Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPozemkové spoločenstvo
OdvetvieLesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210)
Vznik13. 1. 2005
ObecDulov
OkresOkres Ilava
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Urbárska obec Dulov, pozem. spol. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 79 001 €, typická firma odvetvia 24 479 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 3 547 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 27. 9. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›

Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Stráženie firmy Urbárska obec Dulov, pozem. spol. a Excel

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženieNÁSKOK

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk