Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
Ružomberok · Činnosti športových klubov
3 000 €tržby 2025 ▲ 50 %+1 962 €zisk 2025aktívna 34 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 2 000 €, výsledok hospodárenia 2 286 €
- 25 : tržby 3 000 €, výsledok hospodárenia 1 962 €
Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok (IČO 37910507) mala v roku 2025 tržby 3 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
Podľa Registra právnických osôb konajú za Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
Za rok 2025 má Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok v závierke tržby 3 000 €, o 50,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 962 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
Najvyššie tržby: rok 2025, 3 000 €. Najnižšie: rok 2024, 2 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 000 € |
| 2024 | 2 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 4 247 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 962 € |
| 2024 | 2 286 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 54 247 €, vlastné imanie 4 247 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 54 247 € | 4 247 € |
| 2024 | 2 286 € | 2 286 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 000 € | 1 962 € | 54 247 € | 4 247 € | — | — | +65,4 % |
| 2024 | 2 000 € | 2 286 € | 2 286 € | 2 286 € | — | — | +114,3 % |
Riziko: zaplatí Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok?
Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok v objeme 50 366 € z rokov 2025 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu cestovného ruchu: 50 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2025, 50 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 366 € |
| 2025 | 1 | 50 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
Dátum vzniku Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok je 4. 11. 1991, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-4497
- Nový štatutár: Ing.arch. Michal ZuskinIný štatutárny orgán
- Nový štatutár: Dávid ŠindléryIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 2 000 € · majetok 2 286 €
- Najväčšia verejná zmluva: 50 000 €Objednávateľ Fond na podporu cestovného ruchu. Zmluva o pridelení príspevku vo Výzve č. 2025/01
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fond na podporu cestovného ruchu, hodnota zmluvy 50 000 €. Firma vznikla 4. 11. 1991.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 3 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
- turistické
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok v odvetví šport, zábava a rekreácia
Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok má 3 000 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 270 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok 47. z 60.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok | 3 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 000 € | 19 760 € |
| 2024 | 2 000 € | 17 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok | 3 000 € |
|---|---|
| medián okresu Ružomberok | 18 504 € |
| medián kraja | 18 890 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Lukostrelecký a paintballový klub ELÁNViničné · tržby 7 286 € (2025)
- TBT movement academy, o.z.Šamorín · tržby 7 284 € (2025)
- Športový klub SeveranJaklovce · tržby 7 277 € (2025)
- HAMIKOVO O.Z.Hamuliakovo · tržby 7 270 € (2025)
- KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z.Nové Zámky · tržby 7 262 € (2025)
- Ambiente Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 7 262 € (2025)
- Dúbravský športový klubBratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 7 261 € (2025)
- Pole and Aerial Sports Federation SlovakiaBratislava - mestská časť Rusovce · tržby 7 259 € (2023)
- Black Forest Ski Resort s.r.o.Čierny Balog · tržby 7 258 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok: Ružomberok
Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok sídli na adrese Vila Helena, Hrabovská dolina, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 414 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok: IČO, sídlo a základné údaje
Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok (IČO 37910507) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 4. 11. 1991, na trhu je 34 rokov a štatutármi sú Ing.arch. Michal Zuskin a Dávid Šindléry. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 000 € a výsledok hospodárenia +1 962 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 4. 11. 1991 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 000 €, typická firma odvetvia 19 760 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›
Sieť prepojení firmy Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Klub slovenských turistov a lyžiarov Ružomberok
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy975zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 745 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Ružomberok
Mestský futbalový klub Ružomberok, a. s.Mestský hokejový klub RužomberokŠportový klub stolného tenisu RužomberokŠportový klub Lúčky-kúpeleLyžiarsky klub Ružomberok
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.