Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Ružomberok · Umelecké vzdelávanie
141 511 €tržby 2025 ▲ 14 %−43 901 €strata 2025aktívna 28 rokov25 až 49 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 67 635 €, výsledok hospodárenia 346 €
- 22 : tržby 87 386 €, výsledok hospodárenia 10 227 €
- 23 : tržby 98 294 €, výsledok hospodárenia -32 952 €
- 24 : tržby 124 562 €, výsledok hospodárenia -42 697 €
- 25 : tržby 141 511 €, výsledok hospodárenia -43 901 €
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok (IČO 37907654), sídlo Ružomberok, je v registri zapísaná od 2. 9. 1998 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 25 až 49 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Podľa Registra právnických osôb koná za Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Najvyššie tržby: rok 2025, 141 511 €. Najnižšie: rok 2021, 67 635 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 141 511 € |
| 2024 | 124 562 € |
| 2023 | 98 294 € |
| 2022 | 87 386 € |
| 2021 | 67 635 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −108 978 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −43 901 € |
| 2024 | −42 697 € |
| 2023 | −32 952 € |
| 2022 | 10 227 € |
| 2021 | 346 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −31,0 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −31,0 % | +8,6 % |
| 2024 | −34,3 % | +6,0 % |
| 2023 | −33,5 % | +5,2 % |
| 2022 | +11,7 % | +4,5 % |
| 2021 | +0,5 % | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+29,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +13,6 % |
| 2024 | +26,7 % |
| 2023 | +12,5 % |
| 2022 | +29,2 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 260 706 €, vlastné imanie 218 867 € a záväzky 15 663 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 260 706 € | 218 867 € | 15 663 € |
| 2024 | 310 309 € | 262 768 € | 21 127 € |
| 2023 | 352 073 € | 305 465 € | 21 047 € |
| 2022 | 363 188 € | 338 417 € | 10 452 € |
| 2021 | 343 368 € | 328 190 € | 3 177 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141 511 € | −43 901 € | 260 706 € | 218 867 € | 15 663 € | — | −31,0 % |
| 2024 | 124 562 € | −42 697 € | 310 309 € | 262 768 € | 21 127 € | — | −34,3 % |
| 2023 | 98 294 € | −32 952 € | 352 073 € | 305 465 € | 21 047 € | — | −33,5 % |
| 2022 | 87 386 € | 10 227 € | 363 188 € | 338 417 € | 10 452 € | — | +11,7 % |
| 2021 | 67 635 € | 346 € | 343 368 € | 328 190 € | 3 177 € | — | +0,5 % |
Riziko: zaplatí Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok?
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 31 zmlúv s dodávateľom Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok v objeme 25 756 € z rokov 2017 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom ZŠsMŠ Lisková: 9 000 € v 8 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 12 800 € v 7 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 4 200 € |
| 2025 | 5 | 3 000 € |
| 2024 | 7 | 12 800 € |
| 2023 | 6 | 2 100 € |
| 2022 | 4 | 3 617 € |
| 2017 | 2 | 40 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Dátum vzniku Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok je 2. 9. 1998, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia · 100008537
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Katolícka univerzita v Ružomberku, hodnota zmluvy 40 €. Firma vznikla 2. 9. 1998.
- Nový štatutár: Anna JánošováRiaditeľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 67 635 € · majetok 343 368 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 141 511 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
- Umelecké vzdelávanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok v odvetví vzdelávanie
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť umelecké vzdelávanie. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 147 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Ružomberok | 42 125 € |
|---|---|
| medián kraja | 39 413 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MUDr. Branislav Pencák, s. r. o.Spišská Nová Ves · tržby 316 446 € (2025)
- IVAKS - podnikové vzdelávanie s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 315 254 € (2025)
- MULTISOUND JAPAN s.r.o. v konkurzeTopoľčany · tržby 314 839 € (2025)
- Stredná odborná škola priemyselných technológii, Učňovská 5, KošiceKošice - mestská časť Šaca · tržby 314 493 € (2013)
- Artichouse SK s. r. o.Vysoké Tatry · tržby 314 422 € (2025)
- AB Clinic s. r. o.Trenčín · tržby 314 365 € (2025)
- Mileware, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 314 210 € (2025)
- Vysoká škola technická a ekonomická v Prešove s. r. o.Prešov · tržby 313 372 € (2025)
- MERCURI INTERNATIONAL s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 312 664 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok: Ružomberok
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok sídli na adrese Mostová, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 414 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok: IČO, sídlo a základné údaje
Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok (IČO 37907654) je nezisková organizácia so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 2. 9. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Anna Jánošová. Počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Umelecké vzdelávanie (SK NACE 8552) |
| Vznik | 2. 9. 1998 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Súkromná základná umelecká škola JÁNOŠ, Mostová 4, Ružomberok
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy50zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou60 zmlúv za 3 roky · 247 759 € · naposledy 1. 10. 2026Kultúrne zariadenia Petržalky53 zmlúv za 3 roky · 31 042 € · naposledy 15. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas36 zmlúv za 3 roky · 7 766 € · naposledy 1. 10. 2026 Všetkých 632 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
J Á N O Š, s.r.o.Súkromná základná škola s materskou školou…Súkromná základná umelecká škola JAS…JAS - MEDIA PLUS, s.r.o.Súkromná jazyková škola, Mostová 4…
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.52) v okrese Ružomberok
Súkromná základná umelecká škola ALKANA…Dizajn n. o.Súkromná základná umelecká škola…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.