Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca
Čadca · Základné školstvo
aktívna 53 rokov10 až 19 zamestnancov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 2013 : tržby 1 476 €, výsledok hospodárenia -538 €
Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca (IČO 37900960) mala v roku 2013 tržby 1 476 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2013, zber 26. 9. 2026).
Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca: IČO, sídlo a základné údaje
Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca (IČO 37900960) je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 12. 12. 1972, na trhu je 53 rokov. Za rok 2013 sú v závierke tržby 1 476 € a výsledok hospodárenia −538 €. Počet zamestnancov podľa registra: 10 až 19. Štatutárom je Mariana Horáčková.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Štatutár Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca
Podľa Registra právnických osôb koná za Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Spoločník Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Tendre pre Základná škola, Milošová u Prívary 477, ČadcaNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
2 859 €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026
Tržby, zisk a majetok Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca
Za rok 2013 má Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca v závierke tržby 1 476 €, a výsledok hospodárenia −538 €.
Všetky čísla zo závierok Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1 476 € | −538 € | 54 607 € | −1 151 € | 50 848 € | — | −36,5 % |
Riziko: zaplatí Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Granty a dotácie pre Základná škola, Milošová u Prívary 477, ČadcaNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
2,02 mld. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca z roku 2013.
História firmy Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca
Dátum vzniku Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca je 12. 12. 1972, teda pred 53 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiRozpočtová organizácia · 100007125
- Nový spoločník: Mesto ČadcaZriaďovateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny pedagogický ústav. Firma vznikla 12. 12. 1972.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 476 € · majetok 54 607 €
- Nový štatutár: Mariana HoráčkováRiaditeľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Končiace zmluvy v odbore firmy Základná škola, Milošová u Prívary 477, ČadcaNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
174,9 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Činnosti Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca smie robiť.
- Základné školstvo
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Základná škola, Milošová u Prívary 477, ČadcaNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca v odvetví vzdelávanie
Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť základné školstvo. V okrese Čadca je v tomto odvetví 180 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca 84. z 86.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ProLitera s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 235 € (2025)
- Základná škola, Janova Lehota 97Janova Lehota · tržby 3 228 € (2013)
- VALETA, spol. s. r. o.Polianka · tržby 3 226 € (2025)
- Vedomika s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 211 € (2025)
- NEUGS, s.r.o.Skalica · tržby 3 201 € (2025)
- Súkromné Gymnázium DSA, Komenského 40, SabinovSabinov · tržby 3 200 € (2025)
- Remini Notebooks s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 176 € (2025)
- Project Outdoor Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 171 € (2025)
- Excellens, s.r.o.Nižná · tržby 3 170 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Diery na trhu v okrese firmy Základná škola, Milošová u Prívary 477, ČadcaNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Sídlo Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca: Čadca
Základná škola, Milošová u Prívary 477, Čadca sídli na adrese Milošová u Prívary, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 502 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 419.
Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
Údaje z registra
| Právna forma | Rozpočtová organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Základné školstvo (SK NACE 8520) |
| Vznik | 12. 12. 1972 |
| Obec | Čadca |
| Okres | Okres Čadca |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Základná škola, Milošová u Prívary 477, ČadcaNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
1,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Základná škola, Milošová u Prívary 477, ČadcaNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.