"Chotárna 15,17"
Martin · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
aktívna 24 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026
Tržby a zisk
"Chotárna 15,17": závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
V registri má 8 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
"Chotárna 15,17" (IČO 37900846), sídlo Martin, je v registri zapísaná od 16. 10. 2002 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci "Chotárna 15,17"
"Chotárna 15,17" má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár "Chotárna 15,17"
Podľa Registra právnických osôb koná za "Chotárna 15,17" 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Financie a závierky "Chotárna 15,17"
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí "Chotárna 15,17"?
Peniaze od štátu: "Chotárna 15,17"
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy "Chotárna 15,17"
Dátum vzniku "Chotárna 15,17" je 16. 10. 2002, teda pred 24 rokmi. Skoršie obchodné meno: " C H O T Á R N A 15,17 ". Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · MT-49/2002
- Zmena obchodného menaPredtým " C H O T Á R N A 15,17 ", odvtedy "Chotárna 15,17".
- Nový štatutár: Lenka ForróováPredseda
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
"Chotárna 15,17" v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
"Chotárna 15,17" je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. V okrese Martin je v tomto odvetví 828 aktívnych subjektov.
Sídlo "Chotárna 15,17": Martin
"Chotárna 15,17" sídli na adrese Ul. Chotárna 15,17, 036 08 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 911 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 726.
Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
"Chotárna 15,17": IČO, sídlo a základné údaje
"Chotárna 15,17" (IČO 37900846) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 16. 10. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Lenka Forróová. Počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 16. 10. 2002 |
| Skoršie názvy | " C H O T Á R N A 15,17 " |
| Obec | Martin |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy "Chotárna 15,17"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu "Chotárna 15,17"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu "Chotárna 15,17"
- Tendre115súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy434zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov529firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 312 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 885 zmlúv za 3 roky · 1 008 053 068 € · naposledy 19. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.374 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 19. 10. 2026Mesto Košice183 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 954 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Martin
ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Martin
Okresné stavebné bytové družstvo MartinI - CYCKLE s.r.o." Hodžova 2,4,6,8 "Spoločenstvo vlastníkov bytov „Hurbanova…„ Spoločenstvo vlastníkov bytov, Štúrovo…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.