ARS VOCALIS spevácky zbor
Banská Bystrica · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
14 601 €tržby 2025 ▲ 120 %+859 €zisk 2025aktívna 27 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 24 : tržby 6 622 €, výsledok hospodárenia -269 €
- 25 : tržby 14 601 €, výsledok hospodárenia 859 €
ARS VOCALIS spevácky zbor (IČO 37896181) mala v roku 2025 tržby 14 601 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár ARS VOCALIS spevácky zbor
Podľa Registra právnických osôb koná za ARS VOCALIS spevácky zbor 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ARS VOCALIS spevácky zbor
Za rok 2025 má ARS VOCALIS spevácky zbor v závierke tržby 14 601 €, o 120,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +859 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 14 601 €.
Výkaz ziskov a strát ARS VOCALIS spevácky zbor
Najvyššie tržby: rok 2025, 14 601 €. Najnižšie: rok 2024, 6 622 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 601 € |
| 2024 | 6 622 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 590 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 859 € |
| 2024 | −269 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ARS VOCALIS spevácky zbor
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,9 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARS VOCALIS spevácky zbor | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,9 % | +4,6 % |
| 2024 | −4,1 % | +4,7 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ARS VOCALIS spevácky zbor
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 173 €, vlastné imanie 2 173 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 2 173 € | 2 173 € |
| 2024 | 1 864 € | 1 864 € |
| 2023 | 2 381 € | 2 381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ARS VOCALIS spevácky zbor (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 601 € | 859 € | 2 173 € | 2 173 € | — | — | +5,9 % |
| 2024 | 6 622 € | −269 € | 1 864 € | 1 864 € | — | — | −4,1 % |
| 2023 | — | — | 2 381 € | 2 381 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí ARS VOCALIS spevácky zbor?
ARS VOCALIS spevácky zbor a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom ARS VOCALIS spevácky zbor v objeme 4 000 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Banská Bystrica: 2 500 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2025, 2 500 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 000 € |
| 2025 | 1 | 2 500 € |
| 2018 | 1 | 500 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ARS VOCALIS spevácky zbor
Dátum vzniku ARS VOCALIS spevácky zbor je 29. 6. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné mená: ARS VOCALIS - komorný spevácky zbor, ARS VOCALIS - komorný spevácky zbor, ARS VOCALIS spevácky zbor, občianske združenie. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-14270
- Nový štatutár: Juraj DudaIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátna opera, hodnota zmluvy 500 €. Firma vznikla 29. 6. 1999.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 2 381 €
- Zmena obchodného menaPredtým ARS VOCALIS - komorný spevácky zbor, odvtedy ARS VOCALIS spevácky zbor, občianske združenie.
- Zmena obchodného menaPredtým ARS VOCALIS - komorný spevácky zbor, odvtedy ARS VOCALIS spevácky zbor.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 14 601 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ARS VOCALIS spevácky zbor
- spev, tanec, hudba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
ARS VOCALIS spevácky zbor v odvetví členské organizácie
ARS VOCALIS spevácky zbor je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), ARS VOCALIS spevácky zbor má 14 601 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 896 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARS VOCALIS spevácky zbor 145. z 338.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| ARS VOCALIS spevácky zbor | 14 601 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ARS VOCALIS spevácky zbor
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ARS VOCALIS spevácky zbor s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARS VOCALIS spevácky zbor | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 601 € | 9 948 € |
| 2024 | 6 622 € | 8 863 € |
| 2023 | — | 8 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ARS VOCALIS spevácky zbor | 14 601 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 11 305 € |
| medián kraja | 7 400 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Infinity MusicFiľakovo · tržby 33 924 € (2025)
- Hydro T.O.Nitra · tržby 33 902 € (2025)
- Do sedlaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 870 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku-Cirkevný zbor VEĽKÉ REVIŠTIAVeľké Revištia · tržby 33 862 € (2024)
- Poľovnícke združenie ČuntavaDobšiná · tržby 33 849 € (2025)
- Občianske združenie BzučkoNováky · tržby 33 821 € (2024)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť PoráčPoráč · tržby 33 807 € (2025)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť LukovLukov · tržby 33 790 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Narodenia sv. Jána Krstiteľa, SedliskáSedliská · tržby 33 761 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARS VOCALIS spevácky zbor, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ARS VOCALIS spevácky zbor: Banská Bystrica
ARS VOCALIS spevácky zbor sídli na adrese Okružná 4, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
ARS VOCALIS spevácky zbor: IČO, sídlo a základné údaje
ARS VOCALIS spevácky zbor (IČO 37896181) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 29. 6. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Juraj Duda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 601 € a výsledok hospodárenia +859 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 29. 6. 1999 |
| Skoršie názvy | ARS VOCALIS - komorný spevácky zbor ARS VOCALIS - komorný spevácky zbor ARS VOCALIS spevácky zbor, občianske združenie |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) ARS VOCALIS spevácky zbor má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 601 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy ARS VOCALIS spevácky zbor
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ARS VOCALIS spevácky zbor
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ARS VOCALIS spevácky zbor
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 485 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Banská Bystrica
GLOBSECSlovenská letecká asociáciaObčianske združenie pri súkromnej jazykovej…"ŠŤASTNÁ ŠKOLA"Lesmír, o. z.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.