Združenie pre rómsku budúcnosť
Pavlovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026
Tržby a zisk
Združenie pre rómsku budúcnosť: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
V registri má 6 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Združenie pre rómsku budúcnosť (IČO 37890450), sídlo Pavlovce, je v registri zapísaná od 6. 11. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).
Združenie pre rómsku budúcnosť: IČO, sídlo a základné údaje
Združenie pre rómsku budúcnosť (IČO 37890450) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Pavlovce, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 6. 11. 2000, na trhu je 25 rokov. Štatutárom je Vojtech Radič.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Štatutár Združenie pre rómsku budúcnosť
Podľa Registra právnických osôb koná za Združenie pre rómsku budúcnosť 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Tendre pre Združenie pre rómsku budúcnosťNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
73,6 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Financie a závierky Združenie pre rómsku budúcnosť
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Združenie pre rómsku budúcnosť?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Združenie pre rómsku budúcnosť z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Granty a dotácie pre Združenie pre rómsku budúcnosťNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
2,10 mld. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
Združenie pre rómsku budúcnosť a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Združenie pre rómsku budúcnosť v objeme 21 997 € z rokov 2015 až 2018. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota: 21 997 € v 5 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2017, 21 997 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2018 | 1 | 0 € |
| 2017 | 2 | 21 997 € |
| 2015 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Združenie pre rómsku budúcnosť
Dátum vzniku Združenie pre rómsku budúcnosť je 6. 11. 2000, teda pred 25 rokmi. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-17436
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota. Firma vznikla 6. 11. 2000.
- Nový štatutár: Vojtech RadičIný štatutárny orgán
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Končiace zmluvy v odbore firmy Združenie pre rómsku budúcnosťNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
166,9 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Činnosti Združenie pre rómsku budúcnosť
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Združenie pre rómsku budúcnosť smie robiť.
- rómske
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Združenie pre rómsku budúcnosťNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Združenie pre rómsku budúcnosť v odvetví členské organizácie
Združenie pre rómsku budúcnosť je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 966 aktívnych subjektov.
Diery na trhu v okrese firmy Združenie pre rómsku budúcnosťNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Sídlo Združenie pre rómsku budúcnosť: Pavlovce
Združenie pre rómsku budúcnosť sídli na adrese Pavlovce 104, 980 01 Pavlovce, okres Rimavská Sobota. V obci Pavlovce je 19 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 001. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Pavlovce: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 6. 11. 2000 |
| Obec | Pavlovce |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Združenie pre rómsku budúcnosťNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
Stráženie a Excel: Združenie pre rómsku budúcnosťNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.