Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
Humenné · Základné školstvo
70 553 €tržby 2013−1 333 €strata 2013aktívna 49 rokov50 až 99 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 70 553 €, výsledok hospodárenia -1 333 €
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné (IČO 37876741), sídlo Humenné, je v registri zapísaná od 1. 9. 1977 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 50 až 99 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 501 101 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč ROPO SFOV 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Štatutár Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
Podľa Registra právnických osôb koná za Základná škola, Kudlovská 11, Humenné 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
Závierky máme za 1 rok (2013 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Všetky čísla zo závierok Základná škola, Kudlovská 11, Humenné (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 70 553 € | −1 333 € | 173 603 € | −4 861 € | 175 191 € | — | −1,9 % |
Riziko: zaplatí Základná škola, Kudlovská 11, Humenné?
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 88 zmlúv s dodávateľom Základná škola, Kudlovská 11, Humenné v objeme 728 990 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR: 627 762 € v 7 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2019, 313 146 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 4 357 € |
| 2025 | 14 | 723 € |
| 2024 | 13 | 4 642 € |
| 2023 | 17 | 13 906 € |
| 2022 | 10 | 155 651 € |
| 2021 | 4 | 60 000 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2019 | 3 | 313 146 € |
| 2018 | 3 | 168 490 € |
| 2015 | 3 | 1 429 € |
| 2014 | 1 | 218 € |
| 2013 | 5 | 239 € |
| 2012 | 5 | 6 190 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
Dátum vzniku Základná škola, Kudlovská 11, Humenné je 1. 9. 1977, teda pred 49 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiRozpočtová organizácia · 100011792
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné. Firma vznikla 1. 9. 1977.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 70 553 € · majetok 173 603 €
- Najväčšia verejná zmluva: 167 490 €Objednávateľ Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. OPĽZ/210/2018
- Nový štatutár: Paulína ŠkerlíkováRiaditeľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
- Základné školstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné v odvetví vzdelávanie
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť základné školstvo. V okrese Humenné je v tomto odvetví 116 aktívnych subjektov.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MUDr. Mária Prablesková s.r.o.Nitra · tržby 157 716 € (2025)
- MerKaBa s. r. o.Banská Bystrica · tržby 157 370 € (2025)
- Základná škola, Šrobárova 20, PrešovPrešov · tržby 157 259 € (2013)
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Inštitút detskej reči, Železničiarska 13, BratislavaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 212 € (2025)
- TeRI - dent s. r. o.Šaľa · tržby 157 016 € (2025)
- FIMATEK s. r. o.Chocholná-Velčice · tržby 156 958 € (2025)
- SpectoEU s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 156 881 € (2025)
- Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa, Nám.Štefana Moysesa 23, Banská BystricaBanská Bystrica · tržby 156 856 € (2023)
- Základná škola, Bystrická cesta 14, RužomberokRužomberok · tržby 156 752 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Základná škola, Kudlovská 11, Humenné, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Základná škola, Kudlovská 11, Humenné: Humenné
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné sídli na adrese Kudlovská 11, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 611 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné: IČO, sídlo a základné údaje
Základná škola, Kudlovská 11, Humenné (IČO 37876741) je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 1. 9. 1977, na trhu je 49 rokov a štatutárom je Paulína Škerlíková. Počet zamestnancov podľa registra je 50 až 99.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Rozpočtová organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Základné školstvo (SK NACE 8520) |
| Vznik | 1. 9. 1977 |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Základná škola, Kudlovská 11, Humenné
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy470zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 400 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny1 168 zmlúv za 3 roky · 3 695 427 € · naposledy 13. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Trnave730 zmlúv za 3 roky · 336 171 € · naposledy 7. 10. 2026RÚŠS v Nitre507 zmlúv za 3 roky · 709 145 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 5 572 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Humenská energetická spoločnosť, s.r.o.Televízne káblové rozvody, s.r.o. HumennéMestské kultúrne stredisko
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.