Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Moča · Činnosti cirkevných organizácií
14 710 €tržby 2025 ▲ 9 %+6 459 €zisk 2025aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 2 429 €, výsledok hospodárenia 2 429 €
- 22 : tržby 8 390 €, výsledok hospodárenia 1 477 €
- 23 : tržby 9 203 €, výsledok hospodárenia 486 €
- 24 : tržby 13 529 €, výsledok hospodárenia 5 902 €
- 25 : tržby 14 710 €, výsledok hospodárenia 6 459 €
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča (IČO 37868373) mala v roku 2025 tržby 14 710 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Podľa Registra právnických osôb konajú za Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Za rok 2025 má Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča v závierke tržby 14 710 €, o 8,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 459 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 14 710 €.
Výkaz ziskov a strát Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Najvyššie tržby: rok 2025, 14 710 €. Najnižšie: rok 2021, 2 429 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 710 € |
| 2024 | 13 529 € |
| 2023 | 9 203 € |
| 2022 | 8 390 € |
| 2021 | 2 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 16 753 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 459 € |
| 2024 | 5 902 € |
| 2023 | 486 € |
| 2022 | 1 477 € |
| 2021 | 2 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +43,9 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +43,9 % | +4,7 % |
| 2024 | +43,6 % | +4,7 % |
| 2023 | +5,3 % | +4,1 % |
| 2022 | +17,6 % | +4,0 % |
| 2021 | +100,0 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+245,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,7 % |
| 2024 | +47,0 % |
| 2023 | +9,7 % |
| 2022 | +245,4 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 609 052 €, vlastné imanie 609 052 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 609 052 € | 609 052 € |
| 2024 | 602 232 € | 602 232 € |
| 2023 | 591 382 € | 591 382 € |
| 2022 | 587 570 € | 587 570 € |
| 2021 | 577 313 € | 577 313 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 710 € | 6 459 € | 609 052 € | 609 052 € | — | — | +43,9 % |
| 2024 | 13 529 € | 5 902 € | 602 232 € | 602 232 € | — | — | +43,6 % |
| 2023 | 9 203 € | 486 € | 591 382 € | 591 382 € | — | — | +5,3 % |
| 2022 | 8 390 € | 1 477 € | 587 570 € | 587 570 € | — | — | +17,6 % |
| 2021 | 2 429 € | 2 429 € | 577 313 € | 577 313 € | — | — | +100,0 % |
Riziko: zaplatí Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča?
Peniaze od štátu: Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Dátum vzniku Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča je 17. 10. 2002, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/09-0217
- Nový štatutár: Ing. Tibor BábiČlen štatutárneho orgánu
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 429 € · majetok 577 313 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 14 710 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča v odvetví členské organizácie
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča má 14 710 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 133 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča 89. z 250.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča | 14 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 710 € | 9 946 € |
| 2024 | 13 529 € | 8 833 € |
| 2023 | 9 203 € | 8 790 € |
| 2022 | 8 390 € | 8 089 € |
| 2021 | 2 429 € | 3 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča | 14 710 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 9 074 € |
| medián kraja | 8 013 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Infinity MusicFiľakovo · tržby 33 924 € (2025)
- Hydro T.O.Nitra · tržby 33 902 € (2025)
- Do sedlaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 870 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku-Cirkevný zbor VEĽKÉ REVIŠTIAVeľké Revištia · tržby 33 862 € (2024)
- Poľovnícke združenie ČuntavaDobšiná · tržby 33 849 € (2025)
- Občianske združenie BzučkoNováky · tržby 33 821 € (2024)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť PoráčPoráč · tržby 33 807 € (2025)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť LukovLukov · tržby 33 790 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Narodenia sv. Jána Krstiteľa, SedliskáSedliská · tržby 33 761 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča: Moča
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča sídli na adrese Moča 51, 946 37 Moča, okres Komárno. V obci Moča je 193 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677.
Moča: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča: IČO, sídlo a základné údaje
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča (IČO 37868373) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Moča, okres Komárno. Dátum vzniku je 17. 10. 2002, na trhu je 23 rokov a štatutármi sú Ing. Alexander Dobai a Ing. Tibor Bábi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 710 € a výsledok hospodárenia +6 459 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 17. 10. 2002 |
| Obec | Moča |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 710 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Moča
- Tendre43súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 280 tis. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy473zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Močatypický nepokrytý dopyt 62 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava285 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 25. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR212 zmlúv za 3 roky · 53 100 267 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 152 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Moča
FANAX s.r.o.MAGELLA s.r.o.Mill, s.r.o.DOMIVO s.r.o.KOVIL, s.r.o.Všetky firmy v obci Moča ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Komárno
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Rímskokatolícka cirkev, farnosť ČíčovReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.