ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre

Čifáre

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu25 rokov
zmluvy so štátom0

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre (IČO 37858823), sídlo Čifáre, je v registri zapísaná od 5. 9. 2001 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre: IČO, sídlo a základné údaje

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre (IČO 37858823) je združenie alebo zväz so sídlom v obci Čifáre, okres Nitra. Dátum vzniku je 5. 9. 2001, na trhu je 25 rokov.

Právna forma
združenie alebo zväz
Stav
v registri aktívna
Dátum vzniku
5. 9. 2001
Odvetvie
Členské organizácie SK NACE 94
Obec a okres
Čifáre, okres Nitra
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Sídlo
Čifáre 9, 951 61 Čifáre
DIČ
neuvádza sa
IČO
37858823
Obchodné meno
Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre v odvetví členské organizácie

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94). V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 148 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nitra2 148aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Nitra ›

História firmy Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre

Dátum vzniku Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre je 5. 9. 2001, teda pred 25 rokmi.

  1. Vznik spoločnosti701

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Sídlo Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre: Čifáre

Slovenský skauting, 97. zbor Čifáre sídli na adrese Čifáre 9, 951 61 Čifáre, okres Nitra. V obci Čifáre je 54 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 181. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Čifáre54aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 181aktívnych
V tom istom odvetví2 148okres Nitra
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Čifáre: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Údaje z registra
Obchodné menoSlovenský skauting, 97. zbor Čifáre
SídloČifáre 9, 951 61 Čifáre
Registrové údaje firmy
Právna formazdruženie alebo zväz
OdvetvieSK NACE 94999
Vznik5. 9. 2001
ObecČifáre
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk