STV 376/5
Šaľa · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
54 968 €tržby 2025 ▲ 16 %+5 477 €zisk 2025aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 49 625 €, výsledok hospodárenia -5 000 €
- 23 : tržby 44 703 €, výsledok hospodárenia -7 288 €
- 24 : tržby 47 522 €, výsledok hospodárenia 3 948 €
- 25 : tržby 54 968 €, výsledok hospodárenia 5 477 €
STV 376/5 (IČO 37856286) mala v roku 2025 tržby 54 968 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár STV 376/5
Podľa Registra právnických osôb koná za STV 376/5 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok STV 376/5
Za rok 2025 má STV 376/5 v závierke tržby 54 968 €, o 15,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 477 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 54 968 €.
Výkaz ziskov a strát STV 376/5
Najvyššie tržby: rok 2025, 54 968 €. Najnižšie: rok 2023, 44 703 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 54 968 € |
| 2024 | 47 522 € |
| 2023 | 44 703 € |
| 2022 | 49 625 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −2 864 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 477 € |
| 2024 | 3 948 € |
| 2023 | −7 288 € |
| 2022 | −5 000 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STV 376/5
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,0 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STV 376/5 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,0 % | +8,8 % |
| 2024 | +8,3 % | +6,0 % |
| 2023 | −16,3 % | +4,1 % |
| 2022 | −10,1 % | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+15,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +15,7 % |
| 2024 | +6,3 % |
| 2023 | −9,9 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STV 376/5
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 37 666 €, vlastné imanie −3 502 € a záväzky 41 168 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 37 666 € | −3 502 € | 41 168 € |
| 2024 | 32 189 € | −16 079 € | 48 268 € |
| 2023 | 28 241 € | −27 051 € | 55 292 € |
| 2022 | 36 483 € | −25 765 € | 62 248 € |
| 2021 | 44 071 € | −25 064 € | 69 134 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STV 376/5 (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 968 € | 5 477 € | 37 666 € | −3 502 € | 41 168 € | — | +10,0 % |
| 2024 | 47 522 € | 3 948 € | 32 189 € | −16 079 € | 48 268 € | — | +8,3 % |
| 2023 | 44 703 € | −7 288 € | 28 241 € | −27 051 € | 55 292 € | — | −16,3 % |
| 2022 | 49 625 € | −5 000 € | 36 483 € | −25 765 € | 62 248 € | — | −10,1 % |
| 2021 | — | — | 44 071 € | −25 064 € | 69 134 € | — | — |
Riziko: zaplatí STV 376/5?
Peniaze od štátu: STV 376/5
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy STV 376/5
Dátum vzniku STV 376/5 je 24. 7. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. · VII/2003/004004
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 44 071 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 54 968 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
STV 376/5 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
STV 376/5 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), STV 376/5 má 54 968 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 272 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STV 376/5 79. z 171.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| STV 376/5 | 54 968 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- STV 376/5
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STV 376/5 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STV 376/5 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 54 968 € | 45 458 € |
| 2024 | 47 522 € | 41 451 € |
| 2023 | 44 703 € | 39 296 € |
| 2022 | 49 625 € | 39 137 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| STV 376/5 | 54 968 € |
|---|---|
| medián okresu Šaľa | 48 650 € |
| medián kraja | 46 211 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Spoločenstvo „Červenej armády 12"Turany · tržby 137 224 € (2025)
- „ SVB Gogoľova 10, 12, Martin "Martin · tržby 137 184 € (2025)
- PAMIROL, s. r. o.Svidník · tržby 137 129 € (2025)
- UP coworking s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 137 089 € (2025)
- Selfstorage services s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 137 030 € (2025)
- STRECHY VG MONT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 137 012 € (2025)
- BD Jablone, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 136 979 € (2025)
- M&U s.r.o.Staré Hory · tržby 136 936 € (2025)
- DARNET spoločenstvo vlastníkov bytovKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 136 924 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STV 376/5, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo STV 376/5: Šaľa
STV 376/5 sídli na adrese P. J. Šafárika 5, 927 01 Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 660 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 744. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›
STV 376/5: IČO, sídlo a základné údaje
STV 376/5 (IČO 37856286) je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom v obci Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 24. 7. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Ján Ment. Za rok 2025 sú v závierke tržby 54 968 € a výsledok hospodárenia +5 477 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 24. 7. 2003 |
| Obec | Šaľa |
| Okres | Okres Šaľa |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) STV 376/5 má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 54 968 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›
Sieť prepojení firmy STV 376/5
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu STV 376/5
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu STV 376/5
- Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy430zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Šaľatypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 007 176 908 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 910 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šaľa
Duslo, a.s.IN VEST s.r.o.Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.MENERT spol. s r.o.AGRORAMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Šaľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Šaľa
Stavebné bytové družstvoSVB a NP Váh 5Spoločenstvo vlastníkov bytov Mostová 1839SVB a NP Kukučínova 533SVB a NP DOLNÁ 6
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.