Športový klub Kickbox Iron
Žilina · Činnosti športových klubov
aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Športový klub Kickbox Iron: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
Športový klub Kickbox Iron (IČO 37813706), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 18. 4. 2002 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Športový klub Kickbox Iron
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Financie a závierky Športový klub Kickbox Iron
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí Športový klub Kickbox Iron?
Peniaze od štátu: Športový klub Kickbox Iron
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Športový klub Kickbox Iron
Dátum vzniku Športový klub Kickbox Iron je 18. 4. 2002, teda pred 24 rokmi.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-19998
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Športový klub Kickbox Iron
- ázijské a bojové športové
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Športový klub Kickbox Iron v odvetví šport, zábava a rekreácia
Športový klub Kickbox Iron je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. V okrese Žilina je v tomto odvetví 934 aktívnych subjektov.
Sídlo Športový klub Kickbox Iron: Žilina
Športový klub Kickbox Iron sídli na adrese Bratislavská 56, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 487 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Športový klub Kickbox Iron: IČO, sídlo a základné údaje
Športový klub Kickbox Iron (IČO 37813706) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 18. 4. 2002, na trhu je 24 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 18. 4. 2002 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Žilina
MŠK Žilina, a.s.Akadémia MŠK ŽilinaAQUA. PRO, spol. s r.o.Tenisový klub ŽilinaMOZOLANI TRAININGS SPORT AGENCY
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.