ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tenisový klub Kraľovany

Kraľovany · Prevádzka športových zariadení

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Tenisový klub Kraľovany: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu26 rokov
zmluvy so štátom0

Tenisový klub Kraľovany (IČO 37800990), sídlo Kraľovany, je v registri zapísaná od 31. 5. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Tenisový klub Kraľovany: IČO, sídlo a základné údaje

Tenisový klub Kraľovany (IČO 37800990) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Kraľovany, okres Dolný Kubín, Žilinský kraj. Dátum vzniku je 31. 5. 2000, na trhu je 26 rokov.

Obchodné meno
Tenisový klub Kraľovany
IČO
37800990
DIČ
2021556966
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Dátum vzniku
31. 5. 2000
Stav
v registri aktívna
Sídlo
Kraľovany 75, 027 51 Kraľovany
Odvetvie
Šport, zábava a rekreácia SK NACE 93
Činnosť podľa registra
Prevádzka športových zariadení 9311
Zapísaná v
Register občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-16935
Sektor ESA 2010
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Tenisový klub Kraľovany v odvetví šport, zábava a rekreácia

Tenisový klub Kraľovany je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 216 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Dolný Kubín216aktívnych subjektov

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Dolný Kubín ›

História firmy Tenisový klub Kraľovany

Dátum vzniku Tenisový klub Kraľovany je 31. 5. 2000, teda pred 26 rokmi.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-16935

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Sídlo Tenisový klub Kraľovany: Kraľovany

Tenisový klub Kraľovany sídli na adrese Kraľovany 75, 027 51 Kraľovany, okres Dolný Kubín, Žilinský kraj. V obci Kraľovany je 47 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 426.

Subjektov v obci Kraľovany47aktívnych
Subjektov v okrese Dolný Kubín6 426aktívnych
V tom istom odvetví216okres Dolný Kubín

Kraľovany: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Žilinský kraj ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›

Údaje z registra
Obchodné menoTenisový klub Kraľovany
SídloKraľovany 75, 027 51 Kraľovany
Zapísaná vRegister občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-16935Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetviePrevádzka športových zariadení (SK NACE 9311)
Sektor podľa ESA 2010Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Vznik31. 5. 2000
ObecKraľovany
OkresOkres Dolný Kubín
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Čo firma smie robiť · 1 činnosť
  • kluby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk