„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
Martin · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
100 462 €tržby 2024+28 229 €zisk 2024aktívna 26 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 87 877 €, výsledok hospodárenia 2 147 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 24 : tržby 100 462 €, výsledok hospodárenia 28 229 €
„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" (IČO 37799274) mala v roku 2024 tržby 100 462 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
Podľa Registra právnických osôb koná za „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
Za rok 2024 má „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" v závierke tržby 100 462 €, a výsledok hospodárenia +28 229 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 100 462 €.
Výkaz ziskov a strát „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
Najvyššie tržby: rok 2024, 100 462 €. Najnižšie: rok 2022, 87 877 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 100 462 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 87 877 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 30 376 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 28 229 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 2 147 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,1 %, medián odvetvia +6,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +28,1 % | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | +2,4 % | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 44 585 €, vlastné imanie 38 915 € a záväzky 5 670 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 44 585 € | 38 915 € | 5 670 € |
| 2023 | 27 435 € | 21 937 € | 5 497 € |
| 2022 | 30 907 € | 24 112 € | 6 795 € |
| 2021 | 31 440 € | 26 280 € | 5 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 100 462 € | 28 229 € | 44 585 € | 38 915 € | 5 670 € | — | +28,1 % |
| 2023 | — | — | 27 435 € | 21 937 € | 5 497 € | — | — |
| 2022 | 87 877 € | 2 147 € | 30 907 € | 24 112 € | 6 795 € | — | +2,4 % |
| 2021 | — | — | 31 440 € | 26 280 € | 5 160 € | — | — |
Riziko: zaplatí „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"?
„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" v objeme 70 030 € z roku 2021. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo dopravy a výstavby SR: 70 030 € v 1 zmluve.
História firmy „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
Dátum vzniku „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" je 28. 1. 2000, teda pred 26 rokmi. Skoršie obchodné meno: " R Á Z U S O V A 2304 ". Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. · MT-11/2000
- Nový štatutár: Jozef ŠpánikPredseda
- Zmena obchodného menaPredtým " R Á Z U S O V A 2304 ", odvtedy „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304".
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo dopravy a výstavby SR, hodnota zmluvy 70 030 €. Firma vznikla 28. 1. 2000.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 31 440 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 100 462 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 41 451 € (16 544 závierok), „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" má 100 462 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 829 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" 121. z 486.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 849 €, polovica do 41 451 €, tri štvrtiny do 131 116 €; 10 % firiem má viac než 506 444 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 025 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 849 € |
| medián | 41 451 € |
| horný kvartil | 131 116 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 444 € |
| „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" | 100 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 100 462 € | 41 451 € |
| 2023 | — | 39 296 € |
| 2022 | 87 877 € | 39 137 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" | 100 462 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 52 246 € |
| medián kraja | 43 002 € |
| medián Slovenska | 41 451 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DOWINA REAL, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 240 000 € (2025)
- Realit Servis s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- alcufen s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2025)
- BV Property s. r. o.Považská Bystrica · tržby 239 737 € (2025)
- ISTERTOP, spol. s r. o.Štúrovo · tržby 239 546 € (2025)
- NK TRADING plus s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 423 € (2025)
- FISHPET s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 314 € (2024)
- DOPSTA, s. r. o.Prievidza · tržby 239 194 € (2025)
- PYLYO s.r.o.Trnava · tržby 239 184 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304": Martin
„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" sídli na adrese ul. Rázusova 10, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728.
Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304": IČO, sídlo a základné údaje
„Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" (IČO 37799274) je spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 28. 1. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Jozef Špánik. Za rok 2024 sú v závierke tržby 100 462 € a výsledok hospodárenia +28 229 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvá vlastníkov pozemkov, bytov a pod. |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 28. 1. 2000 |
| Skoršie názvy | " R Á Z U S O V A 2304 " |
| Obec | Martin |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304" má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 100 462 €, typická firma odvetvia 41 451 €, čo je 2,4-násobok mediánu (medián z 16 544 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu „Spoločenstvo vlastníkov bytov „Rázusova 2304"
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy431zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 008 027 058 € · naposledy 12. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 911 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Martin
ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Martin
Okresné stavebné bytové družstvo MartinI - CYCKLE s.r.o." Hodžova 2,4,6,8 "Spoločenstvo vlastníkov bytov „Hurbanova…„ Spoločenstvo vlastníkov bytov, Štúrovo…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.